İGM ADAYI OLAN ÖZCAN GÖREVİ BIRAKTI

İGM ADAYI OLAN ÖZCAN GÖREVİ BIRAKTI
21.02.2019 - 21:14
2644

 AK Parti Akçakoca  Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan, görevinden istifa etti.

Özcan , yaptığı açıklamada 4 yıldır yürüttüğü görevinden istifa ettiğini belirtti. 

Serdar Özcan akşam saatlerinde yaptığı yazılı açıklamada; "  31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde İl Genel Meclisi Adayı olmam sebebiyle, 21.02.2019 tarihi itibarı ile ayrılmış bulunmaktayım " ifadelerinde bulundu.

SERDAR  ÖZCAN ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI

Ak Partide 4 yılı aşkın bir süredir yürüttüğüm Akçakoca Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde İl Genel Meclisi Adayı olmam sebebiyle, 21.02.2019 tarihi itibarı ile ayrılmış bulunmaktayım. Genel ya da parti içi kanuni bir zorunluğu olmamasına rağmen aldığım bu karar, il genel meclis çalışmaları kapsamında katılacağım özellikle köy programlarında yoğun mesai harcayacak olmam; bu sebeple diğer programlarda gençlik kollarımızın koordinasyonunda zafiyete sebep olmamak düşüncesiyledir. Budan sonraki süreçte, halen gençlik kolları teşkilat başkanlığı görevinde bulunan ve başkanlığım süresince yol arkadaşım olan Mehmet Caner Kalmukoğlu Gençlik Kolları Başkanlığına vekaleten devam edecektir.

Gençlik Kolları Başkanlığım süresince birlikte yol yürüdüğüm gençlik kolları yönetim kurulu arkadaşlarım başta olmak üzere, Sayın Bakanımız Faruk Özlü’ ye, İl Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Milletvekillerimize, İl Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Başkanımız Cüneyt Yemenici ve Belediye Meclis Üyelerine, İl Genel Meclis Üyelerimize, İlçe Başkanımız Dergah Akça ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, tüm teşkilat mensuplarımıza, Ak Davamıza gönül vermiş partililerimize, birlikte mücadele ettiğimiz 4 seçim ve 15 Temmuz hain darbe girişimdeki dayanışmamız, omuz omuza kardeşçe yürüdüğümüz bu yoldaki birlikteliğimizden dolayı şükranlarımı sunarım.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 17 yıldır devam eden hizmet yarışında ben de bu davanın bir neferi olmaktan her zaman gurur duydum. Bugüne kadar partimize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Akçakoca Halkından, İl genel meclisi olarak hizmet etmek üzere çıktığım bu yolda şahsıma ve partimize desteklerini bekler, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinin ülkemize ve Akçakocamıza hayırlı olmasını dilerim.

Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Gelmiş geçmiş en iyi gençlik kolları başkanıydı değerli kardeşimiz

 • Meraklı
  Meraklı
  3.04.2021 18:41

  Peki belediyedeki işine mani olmayacak mı bu yoğun seçim çalışması

 • aydın
  aydın
  3.04.2021 18:41

  NÖBETİ BIRAKMASAYDIN KEŞKE ÜÇ ÇÜ SIRADAN ÇIKMAN ZOR NE İŞ YAPACAN SEN ALIŞTIN SİYASETE BAŞKA PARTİDE KALMADI NEREYE GİDECEN NEYSE İLÇE BAŞKANI OLURSUN YERİNİ BIRAKTIĞIN ARKADAŞ KİM TANIDIK MI

 • RAMCO
  RAMCO
  3.04.2021 18:41

  NÖBETİ BIRAKTI KİME BAŞKANIN YEGENİNE ODA BELEDİYE ENÇÜMENİ HEM GEÇLİK KOLU BAŞKANI .BAŞKA KİŞİ KALMADI.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız