Albayrakdan, Şoförler Odası Başkanı Aleve Ziyaret

Albayrakdan, Şoförler Odası Başkanı Aleve Ziyaret
10.02.2019 - 11:36
895

Seçim çalışmaları kapsamında Millet İttifakı Adayı Akçakoca Belediye Başkan adayı Fikret Albayrak ve beraberindekiler, Akçakoca Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev’i ziyaret etti. 

Ziyarette seçimlerde şoför esnafından destek beklediklerini söyleyen Akçakoca Belediye Başkan adayı Fikret Albayrak "Sivil toplum kuruluşlarına yaptığımız ziyaretler kapsamında bugün Şoförler Odası Başkanlığı'ndayız. Bu kapsamda ziyaret yapıyoruz. Her parti gibi bizde bu konuda bütün sivil toplum kuruluşlarından destek bekliyoruz. Amacımız Akçakoca'yı yaşanabilir kılabilmek. Bu geçmişimiz bugün yapacağımız, bundan sonra yapacağımız hizmetlerin teminatıdır diye bakıyoruz, insanlarında böyle bakmasını istiyoruz.. Onun için geçmişimiz hizmetlerle ve ciddi uygulamalarla dolu bir geçmişimiz var. İnşallah biz geldiğimiz zamanda Akçakoca için bir milat başlayacak, bu günkü problemlerin hepsi birer birer halledilecek. Bizim içinde Akçakoca  önümüzdeki beş seneye içerisinde de yaşanabilir bir seviyeye ulaşması için bir fırsattır bu seçimler. Biz tabi bütün halkımızla kucaklaşarak onların yanlarına gidiyoruz ama sivil toplum kuruluşlarının da millet üzerindeki etkisini biliyoruz, onlardan da bu konuda destek bekliyoruz. Bu kapsamda da Alev Başkanı ziyaret ediyoruz. İnşallah desteklerini ve kurumun desteğini de, şoför esnafının da desteğini de arkamıza alacağız diye bekliyoruz" dedi. 
Ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akçakoca Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev ise çıktıkları yolda başarılar dileyerek, "Öncellikle kendilerine teşekkür ediyorum. Seçim süresi içerisinde bütün siyasi partilerin temsilcileri bizleri gelip bizleri ziyaret ediyorlar. Yapacakları projelerini anlatıyorlar. Bizlerde bu çıktıkları yolda kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Sorunlarımızı gelen siyasi parti temsilcilerine anlatıyoruz. Gelen bütün siyasi partilere teşekkür ediyoruz. Çıktıkları bu yolda hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah Akçakoca için hayırlı olur" diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız