MHP SAHAYA İNİYOR...

MHP SAHAYA İNİYOR...
17.01.2019 - 07:45
2048

 MHP Düzce Teşkilatı 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Akçakoca Belediye Başkan Adayı, Okan Yanmaz'ın da aralarında olduğu Düzce İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Cumartesi günü görücüye çıkarıyor.

MHP İl Başkanlığı gövde gösterisine hazırlanıyor. 31 Mart Yerel Seçimleri için MHP Düzce İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarının Belediye Başkan Adaylarının tanıtım toplantısı yapılacak.

19 Ocak Cumartesi günü 18 Temmuz Spor Salonunda saat 17:00’da yapılacak olan tanıtım toplantısında, Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Cumayeri adayı Mustafa Koloğlu, Çilimli adayı Ömer Demirtaş, Gölyaka Adayı Murat Altundal, Gümüşova Adayı Muharrem Tozan, Akçakoca Adayı Okan Yanmaz, Yığılca Adayı Rasim Çam, Beyköy Adayı Mustafa Demirci ve Boğaziçi Adayı İlyas Danış kamuoyuna tanıtılacak.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık tüm Düzcelileri tanıtım toplantısına davet ederek,  “ Düzce için el ele diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolunda aday tanıtım toplantısı yapacağız. Düzce Merkez, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının da tanıtılacağı toplantımıza Tüm Düzce halkımız davet ediyorum”  şeklinde konuştu.