ÖZLÜ FARKINI FARK ATARAK GÖSTERİYOR...

ÖZLÜ FARKINI FARK ATARAK GÖSTERİYOR...
13.01.2019 - 18:29
1669

 Yerel seçimler öncesinde kamuoyu yoklamalarında açık ara önde görülen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı eski bakan Faruk Özlü, sosyal medyada da ön planda yer alıyor. Özlü’nün Dijital dünyada fark yaratan hamlelerini güçlü bir mutfak ile yürüttüğü, sosyal medyada gönüllüler ordusu kurarak fark attığı gözlemleniyor.

31 Mart yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkan adayı olan AK Parti’den Faruk Özlü, CHP-İYİ Parti ortak adayı Ömer Küçük ve MHP Adayı Erdoğan Bıyık, seçimler için çalışmalarına devam ediyor. Seçimlere kısa bir süre kala kamuoyu yoklamaları ve sosyal medya hesaplarında da 3 aday arasında farklar Özlü’yü ön plana çıkarıyor.

Özlü’nün facebook sayfasını 16 bin 209, twitter sayfasını 96 bin 11, instagram sayfasını ise 27 bin 400 kişi takip ediyor.MHP adayı Erdoğan Bıyık’ı ise facebook’ta 7 bin 972 kişi takip ederken, twitter 13 takipçisi, instagramda ise 900 takipçisi bulunuyor.

İYİ Parti ile CHP’nin ortak adayı Ömer Küçük ise sosyal medyayı nadir kullanıyor. Küçük’ün sadece facebook hesabı bulunurken, faceebok sayfasını yalnızca 607 kişi takip ediyor. Düzce içinde de 3 isim arasında vatandaşların ön planda tuttuğu isim Faruk Özlü olarak dikkat çekiyor.