MHP’den İstişare Toplantısı

MHP’den İstişare Toplantısı
10.01.2019 - 22:18
1871

 MHP Akçakoca İlçe Teşkilatının ev sahipliğinde, MHP’nin Düzce ve ilçe belediye başkan adayları istişare toplantısı Akçakoca’da yapıldı.

İlçe Başkanı Mustafa Özense’lin ev sahibi olduğu toplantıya, MHP  İl Başkanı İlhami Çaboğlu, Düzce Belediye Başkan adayı Erdoğan Bıyık, Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam, Çilimli Belediye Başkan adayı Ömer Demirtaş, Boğaziçi Belde Başkan Adayı İlyas Danış, Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak ve parti yöneticileri katıldı.

Yemekte kısa bir konuşma yapan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Bu akşam Akçakoca ilçemizde adaylarla geniş istişare toplantısı için bir araya geldik. Önümüzdeki günlerde her ilçede belli zaman içerisinde yapacağız. İnşallah önümüzdeki günlerde daha sık bir araya geleceğiz. Düzce’de ilkleri başlattık ve başka ilklerle 31 Mart akşamında bütün ilçelere hizmet yapmak için çalışmalarımızı tam hızla devam ettireceğiz “ dedi.

Çaboğlu’ndan sonra konuşan Düzce Belediye başkan adayı Erdoğan Bıyık ise, “adaylığımızın açıklandığı il günden  itibaren halkımızın yoğun bir teveccühü ile karşılaşıyoruz. Tüm İl ve İlçelerde inanın MHP’ye teveccüh var. İnşallah ipi göğüsleyen taraf biz olacağız. Halkımızdan ve tüm partililerden destek istiyoruz “ diye konuştu.

Toplantıda gazetecilerin sorularını cevaplayan MHP Akçakoca Başkan Adayı Okan Yanmaz, “ Ev toplantılarına aşır talep var. Akçakoca halkına bu teveccühü gösterdikleri için teşekkür ediyoruz. 2019 seçimleri Akçakoca için hayırlı olacak. Gelecek güzel günlere, güzel yarınlara hep beraber, Akçakoca halkı ile el ele varacağımızı düşünüyorum.“ ifadelerinde bulundu.

Haber-Foto ve Video: Kenan NERGİZ