Okan Yanmaz’ın kurum ziyaretleri devam ediyor

 Okan Yanmaz’ın kurum ziyaretleri devam ediyor
7.01.2019 - 14:10
1919

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

Beraberinde MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve parti yöneticileri ile birlikte Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret eden Yanmaz, yetkililerden bilgi aldı.

Akçakoca toplum sağlığı merkezini MHP Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, MHP İlçe başkanı Mustafa Özensel, MHP kadın kolları Başkanı Nursen Yanmaz ve MHP Belediye meclis üyesi Yüksel Yılmaz ile ziyaret edildi. Çalışan doktorlar, sağlık görevlileri ve diğer memurlar ile sohbet edilip MHP Belediye Başkanı adayı Okan Yanmaz çalışmaları ve Akçakoca ile ilgili düşünceleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Çalışanların, belediye başkanı olduğu taktirde kendilerinden arzu ve istekleri neler olduğunu sordu.

Ardından kurum müdürü Numan Çabuk ile makamında çeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ali kemal
    ali kemal
    3.04.2021 18:41

    yanmaz ın akçakoca ya verebileceği hiçbirşey yok, kaostan başka. akçakoca bir adım ilerlemez.ah-vah da para etmez.zaten akçakoca halkı da bunun farkında, ve daha önce geçit vermediği bu zatı yine seçmeyecektir.ayrıca yanmaz ülkücü falan da değildir.ilçe teşkilatının yanlışları neticesinde tekrar aday gösterilmesi büyük bir hata olmuştur.zaten bunu göreceğiz.yanmaz için yenilmek fark etmez.diğer seçimleri bekler, hangi parti olursa farketmez onun için , yine aday olur.yalnız, bu mhp den son adaylığı.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız