ÖMER KÜÇÜK SAHAYA İNDİ...

ÖMER KÜÇÜK SAHAYA İNDİ...
29.12.2018 - 17:48
1952

 Günlerdir konuşulduğu gibi İYİ Parti’den Düzce Belediye Başkan Adayı olan Ömer Küçük ilk ziyaretini de ortak adayı olduğu CHP’ye yaptı.

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve Merkez İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Küçük ziyaretinde, Düzce Belediyesinin borç batağı içinde olduğunu söyledi.

Millet İttifakının Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, önümüzdeki yerel seçimlere yönelik çalışmalarına, CHP Düzce İl ve Merkez ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek start verdi. CHP Düzce İl Binasında partililer ile bir araya gelen Küçük, “Ben asla partizan değilim. Geçmiş dönemlerde MHP’den Düzce Belediye Başkan Adayı oldum. Adaylığım süresince, göğsümde Türk Bayrağı dışında her hangi bir rozet taşımadım. O dönemlerde, özellikle CHP’li kardeşlerimizin de büyük desteğini aldım” dedi.

“Çok büyük yolsuzluklar yapıldı”

Sözlerine “Düzce Belediyesi’ni AKP’nin elinden kurtarmamız lazım” diyerek devam eden Küçük, “Düzce Belediyesinde çok büyük yolsuzluklar yapıldı. Sadece Düzce Belediyesi’nin ödediği faiz 51 milyonun üzerinde. Bununla ilgili Sayıştay raporlarını istedim. Bu bilgiler geldiği zaman, Düzce kamuoyu ile bu bilgileri paylaşacağım. Bu nedenle Düzce Belediyesini AKP’nin elinden kurtarmamız lazım. Eğer seçimleri kazanırsam, Düzce Belediyesi’ni şeffaf bir şekilde hep birlikte yöneteceğiz. Meclis Listemizde CHP’den ve İYİ Parti’den adaylarımız olacak” şeklinde konuştu.

“Düzce’nin ekonomisini bu yolla şahlandıracağım”

Belediye Başkanı seçilmesi durumunda  Belediye İhalelerini Düzceli firmalara vereceğini ifade eden Küçük, “Biliyorsunuz Düzce Belediyesi, hizmet alımı için hep Düzce dışındaki yandaş firmalara ihale veriyor. Eğer ben Belediye Başkanı seçilirsem, tüm hizmet alımı ihalelerini Düzce’nin yerli firmalarına vereceğim. Böylelikle Düzce’nin parası, yeniden Düzce’de kalacak. Yani Düzce’nin ekonomisini bu yolla şahlandıracağım” diye konuştu. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • hurşit öztürk
    hurşit öztürk
    3.04.2021 18:41

    ömer küçük, bitirdin kendini, ben sana ne diyeyim... bir hüsran daha yaşamadan rahat etmeyeceksin, anlaşıldı... eeee, kendi düşen ağlamaz...senin ne işin olur zilletçilerle...bu olmadı...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız