KESKİN İSTİFASINI AÇIKLADI

 KESKİN İSTİFASINI AÇIKLADI
28.12.2018 - 15:48
2443

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, parti binasında düzenlediği basın toplantısında görevinden istifa ettiğini açıkladı.

1 Aralık'ta kameraların karşısına geçtiği basın toplantısında 'Görevimin başındayım' diyen Keskin, bugün 'Görevimden feragat ediyorum' diyerek, koltuklar gelip geçici vurgusu yaptı.

 4 Ocak 2015 tarihinde AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevine seçilen ve aralıksız 4 yıldır AK Parti İl başkanlığı görevini yürüten Hikmet Keskin, istifa etti. Hikmet Keskin il merkezinde düzenlediği basın toplantısında herkesten helalık istedi. Keskin’inden boşalan il başkanlığına yeni yılda atama yapılması bekleniyor

4 yıldır AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevini yapan Hikmet Keskin’in AK Parti il merkezinde yaptığı basın toplantısı ile görevinden istifa ettiğini açıkladı. İl yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu basın açıklamasında, başkan Keskin Düzce halkından helallik istedi.

Keskin, yaptığı basın açıklamasında;  “2014 tarihinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın istekleriyle yapılan seçim sonucunda bu göreve seçildim. Göreve geldiğim günden itibaren Düzce’deki seçimlerde ciddi başarılar elde ettik. Bu zamana kadar Düzce için elimizden gelen çalışmaları yapmaya çalıştık. Hiçbir koltuk kalıcı değildir. Gün gelir görevi bırakırsın. Ben de 4 yıldır yaptığım AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevimden feragat ettiğimi açıklıyorum. Tüm Düzce halkından helallik istiyorum. Partimiz olarak 31 Mart’ta bir seçim daha yaşayacağız. Bu seçimlerde de hem Düzce’de hem de Türkiye’de ciddi başarı elde edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

Keskin, daha sonra basın açıklamasını sonlandırarak yönetimle birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Hikmet Keskin’den boşalan il başkanlığı koltuğuna, AK Parti Genel Merkezi tarafından önümüzdeki günlerde atama yapılacağı öğrenildi.