CHP ve İYİ Parti neyi bekliyor?

CHP ve İYİ Parti neyi bekliyor?
19.12.2018 - 20:09
592

 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Düzce’de seçim hazırlıkları devam ederken genel seçimlerde beklediğini alamayan CHP ve İYİ Parti’de adaylar konusunda sessiz bekleyiş devam ediyor.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala partilerin ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de seçim çalışmaları devam ediyor. Bu zamana kadar sadece AK Parti Düzce belediye başkan adayı olarak eski bakan Faruk Özlü’yü aday gösterirken diğer partilerden ise aday konusunda her hangi bir açıklama yapılmadı.

AK Parti dışında diğer partilerin sessizliğini koruması acaba ittifak yapılacak mı sorusunu da akıllara getirirken adayların ise ocak ayı içinde kesin olarak açıklanması bekleniyor. Hem merkez hem de ilçelerde adayların kim olacağı merak edilirken seçimler için nasıl bir çalışma yapılacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Düzce’de ve ilçelerde çözülmesi gereken sıkıntıların olduğu bilinirken seçim gündeminde bu konuların da göz önüne alınması bekleniyor. Diğer taraftan partilerin aday belirleme konusunda önemli çalışmalar yaptığı da konuşulan konular arasında yer alıyor.