Gebekese kararını verdi… Başaramayacaksınız, Yemenici ile DEVAM

 Gebekese kararını verdi… Başaramayacaksınız, Yemenici ile DEVAM
8.12.2018 - 12:26
7300

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin makam şoförü Cafer Ünal’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf tartışmalara neden oldu.

Belediye başkanlığı seçimlerine 110 gün kala seçim stresi de her geçen gün artıyor.

Seçim stresi, Belediye Başkan adaylarından daha çok onların etrafından dönenleri germişe benziyor.

Yemenici’nin makam şoförü Cafer Ünal’ın yanı sıra, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin Özel Kalemi ve Belediye Şirketi ABİTAŞ’ın Genel Müdürü İsmail Kural, Akçakoca Belediye Satın Alma Müdürü Özkan Ünal, Akçakoca Devlet Hastanesi personeli Yalı Mahallesi Muhtarı Okan Kural ve fotoğraf karesinde yer alan diğer isimler, köylüleri ve akrabaları Cüneyt Yemenici’ye tam destek verdiler.

Belediye çalışanı Cafer Ünal’ın; “ Başaramayacaksınız, DEVAM” sloganı ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraf onlarca beğeni ve yorum aldı.

Cafer Ünal’ın yaptığı  paylaşımı copy paste ederek   itiraz edenler ise, 5 yıldır Akçakoca’ya çok şey kaybettiren mevcut belediye yönetimine  hayır diyeceklerini  İspanyolca  " No Pasaran! “ (Geçit Yok)  sloganını yazıp,  mesaj olarak paylaştılar.

Seçim günü yakınlaştıkça bu ve benzeri paylaşımların daha da artacağı,  seçim stresinin ise her kesimi giderek  sarmalına alacağı  günler pek yakında…