CHPde Topaloğlu, Ustabaş, Akpınar ve Çetin aday adayı oldu...

CHPde Topaloğlu, Ustabaş, Akpınar ve Çetin aday adayı oldu...
2.12.2018 - 14:06
2281

 CHP’de belediye meclisi ve İGM aday adaylığı devam ediyor...

CHP’de Fikret Albayrak’ın başkan adayı olduğu 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi , belediye meclisine girmek isteyen adaylar ortaya çıkmaya başladı.

CHP Akçakoca İlçe Yönetimi Timur Topaloğlu, Burhan Ustabaş, Ali Fuat Akpınar ve Halit Çetin’i  toplantı düzenleyerek halka tanıttı.

CHP ilçe merkezinde yapılan  aday adayı müracaat toplantısında bir konuşma yapan ilçe başkanı Ömer Başar,  yolumuz emin adımlarla ilerliyoruz bu işi başaracağız dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Ali Fuat Akpınar; “ Hiçbir ranta ve rantiyeciye fırsat vermeyeceğiz. Belediye yönetiminde başkanımız ve gurubumuzla birlikte evrensel ve sosyal demokrasi ilkelerini uygulamaya çalışacağız” dedi.

Toplantı sonunda Timur Topaloğlu, CHP’den Akçakoca İGM üyeliğine, Burhan Ustabaş, Ali Fuat Akpınar ve Halit Çetin ise belediye meclis üyeliği adaylık dilekçesini ilçe başkanına verdi. 

İlçe Başkanı Başar,  İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı ve İlçe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusunda Bulunan Arkadaşlarımıza Başarılar diliyoruz Hayırlı Olsun " dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • dursunali yılmaz
  dursunali yılmaz
  3.04.2021 18:41

  duvardaki resimlere iyi bakın. tescilli vatan hainleri d.gezmiş, m.çayan vs.... görülüyor! işte bu zihniyeti temsil edenler, bir de sosyal demakrasi falan diyor.yersen ! can veririz, lakin asla bu zihniyete, bu vatanı teslim etmeyiz...benim saf-temiz kalpli akçakocalı hemşehrim, kimlerin peşinde siyaset yaptığına iyi bak ! bunlarla(zihniyetle) mücadelemiz kıyamete kadar devam edecek. hedef KIZIL ELMA.

 • laz61
  laz61
  3.04.2021 18:41

  aynı kafa aynı natolar yaş 60 üstü devam ... yakısır sıze

 • mirali
  mirali
  3.04.2021 18:41

  sosyal demokrasiyi meclise taşıyacaklarmış ! ula, ankara da chp genel merkezinde bile sosyal demokrasi yok ! siz akçakoca ya mı getireceksiniz. bu saatten sonra chp den bi cacık olmaz . akçakoca da da, cüneyt yine işi bitirir. bu havalar da geçer gider.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız