CHPde Topaloğlu, Ustabaş, Akpınar ve Çetin aday adayı oldu...

CHPde Topaloğlu, Ustabaş, Akpınar ve Çetin aday adayı oldu...
2.12.2018 - 14:06
2442

 CHP’de belediye meclisi ve İGM aday adaylığı devam ediyor...

CHP’de Fikret Albayrak’ın başkan adayı olduğu 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi , belediye meclisine girmek isteyen adaylar ortaya çıkmaya başladı.

CHP Akçakoca İlçe Yönetimi Timur Topaloğlu, Burhan Ustabaş, Ali Fuat Akpınar ve Halit Çetin’i  toplantı düzenleyerek halka tanıttı.

CHP ilçe merkezinde yapılan  aday adayı müracaat toplantısında bir konuşma yapan ilçe başkanı Ömer Başar,  yolumuz emin adımlarla ilerliyoruz bu işi başaracağız dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Ali Fuat Akpınar; “ Hiçbir ranta ve rantiyeciye fırsat vermeyeceğiz. Belediye yönetiminde başkanımız ve gurubumuzla birlikte evrensel ve sosyal demokrasi ilkelerini uygulamaya çalışacağız” dedi.

Toplantı sonunda Timur Topaloğlu, CHP’den Akçakoca İGM üyeliğine, Burhan Ustabaş, Ali Fuat Akpınar ve Halit Çetin ise belediye meclis üyeliği adaylık dilekçesini ilçe başkanına verdi. 

İlçe Başkanı Başar,  İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı ve İlçe Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusunda Bulunan Arkadaşlarımıza Başarılar diliyoruz Hayırlı Olsun " dedi.