İYİ Partide Başvurular Başlıyor

İYİ Partide Başvurular Başlıyor
1.12.2018 - 17:27
741

 İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er 31 Mart 2019 Pazar günü  yapılacak olan Mahalli  İdareler seçimi için aday adaylık sürecinin bugün itibariyle başladığını ve Düzce Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunun İYİ Parti Genel Merkezine yapılacağını belirtti.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er 31 Mart 2019 Pazar günü  yapılacak olan Mahalli  İdareler seçiminde Belediye Başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği için başvuru sürecinin bugün itibariyle başladığını belirtti.

Başkan Er, “Mahalli idareler seçiminin 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacağı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğü girdi. İYİ Parti’de görev yaptıkları yerden aday adayı olacak il ve ilçe teşkilat başkanı ve yönetim kurulu üyelerimizin istifa etmeleri için verilen süre bugün saat 17.00’da sona erecek” dedi.

Er, “ Mahalli Yerel Seçimlerde aday adayı olacak olan arkadaşlarımız için resmi  başvuru süreci bugün itibariyle başlamış bulunmakta. İl Belediye Başkanlığı için aday adaylığına başvuracak olan arkadaşlarımız müracaatlarını bizzat genel merkezimize, İlçe ve belde belediye başkan aday adaylarımız müracaatlarını il başkanlığımıza yapacaklar.  Belediye Meclisi ve il Genel Meclisi üyeliği  aday adaylığı müracaatları, ilçe başkanlıklarımızın bilgisi ve refakati dahilinde il başkanlığımıza yapılacaktır” dedi.

Başkan Er, İYİ Partide aday adaylığı için resmi başvuruların 15 Aralık’ta sona ereceğini belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız