Keskin’den fındık fiyatı değerlendirmesi

Keskin’den fındık fiyatı değerlendirmesi
26.10.2018 - 18:09
1081

 AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fındık taban fiyatını açıklamasını değerlendirerek, “Sayın Cumhurbaşkanımız, her zaman fındık üreticisinin yanında olduğunu bir kere daha göstermiştir” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fındık fiyatı hakkındaki açıklamalarını yaptığı yazılı basın açıklamasıyla değerlendirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fındık üreticisine büyük müjde verdiğini ifade eden il Başkanı Hikmet Keskin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Sayın Cumhurbaşkanımız fındık fiyatlarının gereken fiyatları bulmaması neticesinde fındık fiyatı açıklama ihtiyacı doğduğunu belirterek her zaman fındık üreticisinin yanında olduğunu bir kere daha göstermiştir. Bu doğrultuda 1 Kasım 2018 den itibaren Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO)  fındığı 14 TL’den alacak ve  kilo başına 2 TL destekleme olacak. Ne muhalefetin ne de milletvekillerimizin söylemleri ile değil aklıselim ile hareket edilerek yapılabilecek en iyi destek sağlanmaya çalışılmıştır.

AK Partimiz, Cumhurbaşkanımız önderliğinde her konuda olduğu gibi yine çözüm odaklı hareket etmiş, çiftçimizin bir kez daha yanında olduğunu göstermiştir. Ayrıca Devletimiz, bugün 257 Bin Üreticimize Çiğ Süt Desteği Olan 194 Milyon TL’yi de ödüyor. Herkese hayırlı uğurlu olsun.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız