BİZ HALKIMIZA ONLARDA BİZE GÜVENİYOR

BİZ HALKIMIZA ONLARDA BİZE GÜVENİYOR
23.10.2018 - 06:33
1704

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde Düzce’de yine tüm belediyeleri alacaklarını belirterek “Biz halkımıza, onlar da bize güveniyor” dedi. Ak Parti tarafından reddedilen MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın fındık araştırma önergesinin grup kararı dışında verdiği söyleyen  Keskin, “ etik bulmadık” dedi. 

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Düzce’deki basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Kahvaltıda önemli açıklamalar yapan Keskin Otoban Bağlantı Yolunun daha önce söz verildiği gibi 29 Ekimde düzenlenecek güzel bir törenle açılacağını vurguladı.

AK PARTİ TEŞKİLATLARI OLARAK SAHADAYIZ

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin basın mensupları ile bir araya geldi. Gündemi değerlendiren Keskin, vekiller teşkilatlar ve belediye başkanları arasında sorun yaşandığı söylentilerini doğru olmadığını belirterek “AK Parti teşkilatları olarak sahadayız. Seçim sürecine giriyoruz. 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlere az bir süre kaldı. 297 köyümüzü ve 67 mahallemizi gezmeye gayret gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana halk günleri düzenliyoruz. Sadece seçimden seçime sahaya çıkıyor değiliz. Göreve başladığımızdan beri köy ve mahalle gezilerimizi, hak günlerimizi sürdürüyoruz Sahada çeşitli sorunları görüyoruz ve çözmeye gayret gösteriyoruz. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, il ve ilçe teşkilatlarımız uyumlu bir şekilde çalışıyor. Her seçim sürecinde olduğu gibi teşkilatlar arasında, vekiller ile teşkilat mensupları arasında, belediye başkanları arasında problemler olduğu yönünde söylentiler çıkıyor. Böyle bir durum yok, hiçbir zaman da olmayacak. Çünkü ben değil biz siyaseti yapıyoruz. Cumhurbaşkanımızdan aldığımız yol haritası bu şekilde” diye konuştu.

TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ

 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Düzce’deki tüm belediyeleri alacaklarına inandığını vurgulayan Keskin şöyle devam etti: “Seçim sürecinde aday adayları birbirleri ile yarışacaklar. Biz en kaliteli, en iyi hizmeti verebilecek, bugüne kadar görev yapmış arkadaşlardan da en iyi hizmeti vermiş isimlerle yola devam edeceğiz. 31 Mart’ta yine Düzce’de bütün belediyeleri alacağımıza inanıyoruz. Halkımıza bu konuda güveniyoruz, onların da bize güvendiğini biliyoruz.”

 Keskin ayrıca Otoban Bağlantı Yolunun daha önce söz verildiği gibi 29 Ekimde düzenlenecek güzel bir törenle açılacağını vurguladı.

“YILMAZIN ÖNERGESİ YEREL SEÇİMLERE YÖNELİK BİR HAMLE”

 MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın önergesini önümüzdeki seçimleri etkilemeye yönelik bir hamle olarak değerlendiren Keskin şunları söyledi: “AK Parti’nin etik kurallarında grup kararlarının dışında hareket etmek yoktur. Bizim vekillerimiz ve MHP grup yöneticilerinin bu hafta bu konuyla alakalı önergeyi birlikte hazırlayacakları yönünde bilgiler var. Kendisinin neden HDP ve CHP gruplarıyla birlikte hareket ettiğini sormak istiyorum. Düne kadar MHP ile HDP bir oldu mu? Fındık konusunda MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun destek çağrısından sonra kendisinin vekillerimizle ve MHP grubu ile birlikte hareket etmesi gerekmez miydi? Bu konu kesinlikle ulusal siyasetle alakalı değil. Madem fındıkla ilgili hassasiyeti vardı. Önergeyi sadece kendisi verseydi. Bu tavrın sadece Düzce’nin yerel siyasetine yönelik bir hamle olduğunu ifade etmek isterim.”

FINDIK KÜÇÜK SİYASİ HESAPLARA ALET EDİLECEK BİR KONU DEĞİLDİR

 Keskin, “Fındık küçük siyasi hesaplara alet edilecek bir konu değildir. Ortaklık yaptığınız insanlara saygı göstermeniz gerekir. Biz siyasi kurnazlıklar peşinde olmadık. Biz grup kararlarımızı tartışmaya açmıyoruz. Genel Merkezimiz ve Cumhurbaşkanımız ne derse o şekilde yolumuza devam ediyoruz. Biz CHP ile HDP ile birlikte hareket etmenin bu kritik süreçte doğru olmadığını düşünüyoruz” diye konuştu.

TMO ELİNDEKİĞİ FINDIĞI YÜKSELSİN DİYE SAHAYA SÜRMEDİ

 Bu hafta içerisinde Mecliste bir fındık komisyonu oluşturulacağını kaydeden Hikmet Keskin “Bir önceki senenin fındığını TMO sırf fiyatın yükselmesi adına sahaya sürmedi. Tarım Bakanlığımızın bir çalışması var. Fındık fiyatının her yıl sağlam bir zemine oturtulması için çabalıyorlar. Bu hafta Karadeniz vekillerimiz bir çalışma yapacak. Derdimiz sadece bu seneyi kotarmak değil. Fındık fiyatının artık bir dengeye oturtulması. Ya Fiskobirlik benzeri bir yapıyla ya da TMO’nun her yıl altyapı hazırlamasıyla sorunun çözülmesi bekleniyor. Bu hafta mecliste oluşturulacak komisyonda bunlar gündeme alınacak” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (9)

 • Şaka gibi
  Şaka gibi
  3.04.2021 18:41

  Öncelikle ben sana güvenmiyorum sende bana güvenme. "FINDIK KÜÇÜK SİYASİ HESAPLARA ALET EDİLECEK BİR KONU DEĞİLDİR" demişsin ama unutmaki seçimden önce alet ettiniz. Seçimden önce TMO fiyat açıklayacak dediniz. Hatta seçimden sonra bile TMO fiyat açıklayacak diye beyanın var. Sen sen ol bizim üstümüzden küçük siyasi hesap yapma.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  3.04.2021 18:41

  Findikmi kaldi oglum ne diyon sen komisyon kursan ne olcak bu saatten sonra kurdugunuz komisyon herzaman yaptiginiz gibi yandaslarinizi zengin eder.. okomisyonu agustosta kurcaktin findigi 2- 3 tl daha arttircaktin ozaman hakliydin ama simdi isinize bakin ve elinizi cekin artik findigimizin ve milletimizin uzerinden uzayiiinnn bakalim

 • ÇİFTÇİ
  ÇİFTÇİ
  3.04.2021 18:41

  İnan inan sayın Keskin bütün belediyeleri alacağız diyorsun AK parti olarak Milletvekiliğini 3.0 diyordunuz.Demekle olmuyor vatandaş icraat ve söylemlere ve ne kadar gerçekleştirilenlere bakıyor.Fındık konusunda vatandaşı sürekli yanılttınız.Bu sefer öyle olayacak bunu sizde biliyorsunuz ama mecbursunuz böyle demeye başka şansınız yok

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Artık güven bitti sayın Keskin sizler o güveni mecliste oyladınız.Halen daha şov yapıyon.Şöyle bir aynaya bak ne görüyorsun.Fındık konusunda daha önce beyanat veren kimdi acaba.Yıllarca destekledik .Artık 31 Martta bakacaz.

 • vatandaş
  vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Yeter artık destek verdikçe ne hale geldik.

 • karadeniz
  karadeniz
  3.04.2021 18:41

  yoooo ben sana güvenmiyorum!!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Vatandaş uyandı artık.

 • kandırılmış is yan
  kandırılmış is yan
  3.04.2021 18:41

  alursun alursun sikinti yapma 3-1 yaptık gerisinde geliyor inşallah...

 • Aaaaa
  Aaaaa
  3.04.2021 18:41

  Mart ayında seçimlerde görecekler akla karayı bu milleti aptal yerine koymanın cezasını çekecekler seçimlerde alsınlar bakalım oyları nasıl alcaklar az kaldı ozaman görecez bu milletle dalga geçmenin sonucunu fındıkcılık birti çifçilik bitti esnaf kan aglıyor bunlar masal anltıyor suriyelilere verdikleri değeri türk halkına vermiyolar bu millet nasıl yukarı kaldırdıysa bunlrarı indirmesinide bilir..!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız