AKÇAKOCAya DERMAN OLMAYA GELİYOR...

CHPnin yerel seçimlerde kullanacağı slogan belli oldu.

AKÇAKOCAya DERMAN OLMAYA GELİYOR...
12.10.2018 - 23:35
2017

 CHP'nin Akçakoca belediye başkan adayı olmasına mutlak gözüyle bakılan Fikret Albayrak’ın yerel seçim kampanyasında kullanacağı seçim slogan belli oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’da belediye başkanları ile buluştu. Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Tesisleri'nde yapılan toplantıda yer alan sloganlar da dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında arkaya yerleştirilen panoda "İşsize derman", "Emekliye derman", "Esnafa derman", "Dar gelirliye derman" ve türevi sloganları yer aldı. Ayrıca "Derman Belediyeciliği" sloganı öne çıktı. Kılıçdaroğlu konuşmasında da sık sık halkın nefes alacağı belediyelerden bahsetti.

CHP'nin yerel seçimlerde “Halkın Belediyeciliği, Derman Belediyeciliği" sloganı ekseninde çalışma yürüteceği belirtildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Vatandaş
    Vatandaş
    3.04.2021 18:41

    Ya halen Fikret Albayrak diyorlar.Memleketi betona teslim eden imar değişikliği yaptılar.Akçakocayı bu değişiklikle bitirme noktasına getirdiler.Kendisi ve çok bilmiş ekibi.Çuhallıda sahil projesi altında birsürü mağdur yarattılar.Milletin yerleri yok pahasına istimlak edildi.Bazı insanlara iltimas yaptılar.Halen daha bu zattan bahsediliyor.Yazık ya Akçakocayı seven bu zata ve bunun gibi imar değişikliği yapmayıp aynı sistemle devam edecek adaya oy vermek memlekete yapılacak en büyük kötülüktür.Akçakocayı seven çoluk çocuğunun geleceğini düşünen insanlar bu zihniyette olanlara müteahhitlerle sıkı fıkı olanlara oy vermez bu işin partilisi yok zaten bundan sonra yatırımda yok söyleyen yalan söyler devlet yatırımları durdurdu aslında başkana da ihtiyaç yok belediye görevlileri kendi aralarında sorumlu tayin etsin memleketi yeşillendirsin ağaç eksin yeter.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız