Ülke kan ağlıyor AK Parti muhtarları tatile götürüyor

Ülke kan ağlıyor AK Parti muhtarları tatile götürüyor
2.10.2018 - 12:55
3623

AK Parti’nin, muhtarları tatile göndereceği öğrenildi. Düzce TV’de yer alan haberde, mahalle muhtarlarının  16 Ekim’de  AK Parti teşkilatları tarafından Marmaris’e götürüleceği  iddiasına yer verdi.

Hükümet tasarruf tedbirleri kapsamında bir dizi önlem alırken, AK Parti başkanlığının mahalle muhtarlarını 5 yıldızlı bir otelde üç günlük kampa götüreceği öğrenildi.

Kampın bütçesinin nerden ve kimler tarafından karşılanacağı bilinmezken, hükümetin “tasarruf tedbirleri alın” talimatlarına rağmen böyle bir karar alınması şaşkınlık yarattı.

AK Parti'den çıkan haberlerle ilgili her hangi bir açıklama gelmezken, 

 Düzce TV’de yer alan “ AK Parti’nin Muhtarlara Seçim Kıyağı “ haberi şöyle…

AK Parti’nin muhtarlara seçim öncesi yaptığı büyük tatil  kıyağının tarihi belli oldu. Muhtarların 16 Ekim Salı günü Marmaris’e gideceği öğrenildi.

Mart ayında yapılacak yerel seçimler için çalışmalara başlayan Ak Parti, seçimin muhataplarından olan muhtarlara moral tatili düzenlediğini geçtiğimiz günlerde gündeme getirmiştik. Ekim ayında Ak partinin  mahalle muhtarları için Marmaris tatili planladığını yazmıştık.

Seçim yatırımı olarak görülen tatil kıyağının tarihi belli oldu. Düzce mahalle muhtarlarının  16 Ekim’de  Marmaris’e gideceği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • cumhur
  cumhur
  3.04.2021 18:41

  Araplara özendik, Yağı bol bulunca .....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Haram olsun!

 • Çiftçi
  Çiftçi
  3.04.2021 18:41

  Ne olacak onlar tatil yapsın balını kaymağını yesin seçim zamanı gelince sonra vatandaştan oy istesin.Acaba sayın muhtarlar köylüsünü için biraraya gelip fındık konusunda ne yapmışlardır.Adam demez mi yedin içtin gezdin şimdi benden oy istiyorsun.Köylü için ne yaptın.

 • Şimdimi geldi aklınıza?
  Şimdimi geldi aklınıza?
  3.04.2021 18:41

  Cüneyt Yemenicinin en hızlı zamanları durdu durdu nedense şimdi koşmaya başladı. Siz şimdi görün vaat nasıl verilir. Yazın bunu bir köşeye aklınıza ne gelirse (osb, hastane, yol, köylere çöp bidonu... vb) yapacağız diyecekler ama seçimden sonra hiç bir şey yapmıyacaklar. Aynı geçen seçimde olduğu gibi...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız