Ülke kan ağlıyor AK Parti muhtarları tatile götürüyor

Ülke kan ağlıyor AK Parti muhtarları tatile götürüyor
2.10.2018 - 12:55
3662

AK Parti’nin, muhtarları tatile göndereceği öğrenildi. Düzce TV’de yer alan haberde, mahalle muhtarlarının  16 Ekim’de  AK Parti teşkilatları tarafından Marmaris’e götürüleceği  iddiasına yer verdi.

Hükümet tasarruf tedbirleri kapsamında bir dizi önlem alırken, AK Parti başkanlığının mahalle muhtarlarını 5 yıldızlı bir otelde üç günlük kampa götüreceği öğrenildi.

Kampın bütçesinin nerden ve kimler tarafından karşılanacağı bilinmezken, hükümetin “tasarruf tedbirleri alın” talimatlarına rağmen böyle bir karar alınması şaşkınlık yarattı.

AK Parti'den çıkan haberlerle ilgili her hangi bir açıklama gelmezken, 

 Düzce TV’de yer alan “ AK Parti’nin Muhtarlara Seçim Kıyağı “ haberi şöyle…

AK Parti’nin muhtarlara seçim öncesi yaptığı büyük tatil  kıyağının tarihi belli oldu. Muhtarların 16 Ekim Salı günü Marmaris’e gideceği öğrenildi.

Mart ayında yapılacak yerel seçimler için çalışmalara başlayan Ak Parti, seçimin muhataplarından olan muhtarlara moral tatili düzenlediğini geçtiğimiz günlerde gündeme getirmiştik. Ekim ayında Ak partinin  mahalle muhtarları için Marmaris tatili planladığını yazmıştık.

Seçim yatırımı olarak görülen tatil kıyağının tarihi belli oldu. Düzce mahalle muhtarlarının  16 Ekim’de  Marmaris’e gideceği öğrenildi.