GÜNDEM YEREL SEÇİM...

GÜNDEM YEREL SEÇİM...
27.09.2018 - 10:29
1335

 AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 27. Dönem Konya Milletvekili Tahir Akyürek, AK Parti Düzce İl Teşkilatını ziyaret etti. Toplantıya Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de katıldı.

Seçim dönemine girilirken yapılan bu ziyaret daha önce belediye başkanı değişen ve genel seçimlerde vekil kaybeden Düzce'de başkan olacak ismi Genel Merkez mi belirleyecek,halka sorulmayacak mı sorusunu akıllara getirdi.

AK Parti Yerel Yönetimler başkan yardımcısı Tahir Akyürek, 31 Mart 2018 yerel seçimleri öncesinde parti teşkilatları ile buluşarak değerlendirmelerde bulunuyor.

Bu kapsamda Düzce il teşkilatına gelen Akyürek, karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen toplantıda seçimler öncesi kendisine verilen önerileri dinleyerek yapılması gereken hususlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarette, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce İl belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, ilçe ve belde başkanları, İl Gençlik Kolları başkanı, İl Kadın Kolları başkanı da hazır bulundular.