İyi Parti’de devir teslim yapıldı

İyi Parti’de devir teslim yapıldı
17.09.2018 - 20:20
1207

 İyi Parti Düzce İl Başkanlığına atanan Yunus Özay Er, parti il binasında düzenlen devir teslim töreni ile görevi Niyazi Bakan’dan devraldı.

İyi Parti Düzce İl teşkilatında devir teslim töreni yapıldı. Genel Merkez tarafından Düzce İl Başkanlığına atanan Yunus Özay Er, Niyazi Bakan’dan il başkanlığı görevini aldı. Devir teslim törenine partililerde yoğun ilgi gösterdi.

Devir teslim töreninin ardından açıklamalarda bulunan İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er “24 Haziran Genel seçimlerinin ardından İyi Parti Genel Merkezinin vermiş olduğu karar neticesinde teşkilatlarda revizyona gidildi. Bu yapılanma neticesinde 81 ilin tamamında il başkanları istifa etti. Düzce’de de il başkanlığına ben getirildim. Cuma günü itibari ile atamamız yapıldı. Bugünde devir teslim törenini yapıyoruz. Bundan sonra daha çok bir araya geleceğiz. Merkez ilçe başkanı olarak Düzce’de çalışmaya başladığım dönemden bugüne kadar desteğini bizden esirgemeyen Niyazi Bakan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Niyazi Bakan liderliğinde bugüne kadar çalışan tüm il yönetim kurulu üyelerimize de teşekkür ediyorum. Bunu devir teslim töreninden ziyade bayrak teslimi gibi algılayıp bundan sonra bir aile olarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Er’den sonra konuşan eski il başkanı Niyazi Bakan’da partisi için çalışmaya devam edeceğini belirterek “Zor bir sürecin içerisinde genel seçimi atlattık. Bu zorlukları hep beraber aştık. Bu dönemde çok büyük zorluklar çektik. Bazı zorlukların üstesinden geldik, bazılarının gelemedik. Bundan sonraki süreçte önümüzde yerel seçimler var. Aynı zorlukları Yunus kardeşimin yaşamaması için ben elimden geleni yapacağım. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu parti kişilerin partisi değildir, herkesin partisidir. Bu partide koltuk birine bırakılmaz, bayrak devredilir zamanı geldiğinde bayrak el değiştirir. Bana ihtiyaç duyduğu her an da yanında olacağım. Bana ne görev düşüyorsa onu yapacağım” ifadelerini kullandı.