İşiniz Gücünüz Show

İşiniz Gücünüz Show
13.09.2018 - 21:43
4361

AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatı tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde, heyelan nedeniyle erozyona uğrayan Tepeköy mevkiine dikitleri fidan, ilgisizlikten çöle döndü.

İki sene önce,  sadece show yapmak için Tepeköy’e geldiklerini söyleyen tarla sahibi Şakir Ceylan, bir daha ne uğradılar nede sordular diye konuştu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça,yönetim kurulu üyesi  Yaşar Hoşbaş, Gençlik Kolları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Akçakoca - Düzce yolu Tepeköy mevkiinde meydana gelen heyelan sonucu erozyona uğrayan bölgeye fidan dikimi yapmışlardı.

“ Cüneyt Yemenci ve AK Parti Akçakoca Teşkilatı Takdir Topladı” manşetleriyle haber yaptırılan show ağırlı törende  dikilen fidanlardan geriye çöle dönmüş toprak yığını kaldı.

Dikilen fidanların hiçbir önlem alınmadığı için yağan yağmurlarla birlikte sökülüp gittiğini söyleyen Ceylan, Erozyonu önleyici hiçbir çalışma yapılmadığı için yakında yeniden toprak kaymalarının yaşanabileceğini söyledi.

Ülke kaynaklarının iş bilmez yönetici ve showa meraklı siyasetçiler yüzünden çarçur edildiğini söyleyen Şakir Ceylan, insan kendi elleriyle toprağa diktiği fidanı hiç mi merak etmez, büyüdüler mi, yaşıyorlar mı diye sormaz mı. Düzce’ye gidip gelirken geçtikleri yol burası, ama onların derdi yeşillik değil siyasi rant  diye yorumda bulundu.