ŞEHİR KİMİ BAŞKAN GÖRMEK İSTİYORSA ONU BULACAĞIZ

ŞEHİR KİMİ BAŞKAN GÖRMEK İSTİYORSA ONU BULACAĞIZ
31.08.2018 - 09:59
1324

AK Parti Genel başkan Yardımcısı, Çevre Şehircilik, Kayseri eski Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, " Özeleştirimizi yaptık, yol haritamızı belirledik. Başarılı olamayan belediye başkanına kenara çekil diyeceğiz. Şehir kimim belediye başkanı görmek istiyorsa onunla yola devam edeceğiz " dedi.

 “YÜZDE 6 KAYBIMIZ VAR”

Özhaseki; “Seçimlerde yüzde 49'a kadar gelmiş bir partiyiz, yüzde 6 nereye gitti? Bunu konuşuyoruz. Vatandaşın bize kızgınlığı varsa araştırıyoruz. Biz bundan ders almazsak öbür seçimlerde perişan oluruz. Biz kendi içimizde dersimizi iyi çalışıyoruz” dedi.

“30 BÜYÜKŞEHİRİN 18’İ BİZİM”

 Biz 30 büyükşehirden 18'inde varız. 51 il içerisinde de 30 vilayette varız. 48 vilayette AK Partili belediyeler var. 2018 seçimlerinde de belediye seçim çevresinde 60 vilayette birinciyiz. 6-7 ilde de kıl payı ikinci partiyiz” dedi.

VATANDAŞ HESABINI SORAMIYOR

Özhaseki yaptığı önemli açıklamalarda; “Parti olarak, bir vatandaş bir şehirde belediye başkanına 5 yıl görev verdiyse, bir takım işler aksıyorsa vatandaş bunun hesabını soramıyor. Parti 5 sene beklemek zorunda değil. Orada seçilmiş meclis üyeleri var. Parti kendi kurallarına uygun düşmeyen belediye başkanlarına 'kenara gelin' diyebilir"  dedi. 

 “CUMHURBAŞKANI HER ŞEYİ BİLİYOR”

" Her bir konudan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da haberi vardır. Belediye başkanı adayının insani özelliklerin çok ön planda olduğunu söylemeliyim. Gönül seferberliği, insani ilişkiler… İkincisi bir de çalışma istiyor bu iş. Yönetim kabiliyeti var mı ona bakacağız. Para, insan, algı, mekan yönetimini biliyor mu ona bakacağız. O belediyeden olmasına dikkat edeceğiz. Alternatif adaylar her daim olmuştur. Yine olacaktır” dedi.

“ŞEHİR KİMİ İSTİYORSA ONU BULACAĞIZ”

Özhaseki; “Ak Parti ilk olarak girdiği seçimlerde yüzde 33-34 seviyelerinde oy oranını yakaladı.  AK Parti yüzde 40 ile 50 bandına oturmuş bir parti. Biz Türkiye'nin partisiyiz, her ilde varız. Belediyecilik tecrübemiz olduğunu herkes biliyor. Kılpayı olan yerlerle ilgili özel çalışmalar yapacağız. Şehrin resmini çekmek bizim için önemli. Oraya yorum çok katmayacağız. Ne istiyor, ne bekliyor, seçmen tercihleri nelerdir bunları biz anketlerle çözüyoruz. O şehrin sevdiği insanları biz bulacağız, başka çaremiz yok" diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Malesefki Akçakoca belediye başkanı betonu ve betonlaşmayı çok seviyor.Nerede kaç tane yeşil alan ve ağaçlandırma yapmış.Örnek merkez cami çevresi yanıyor güneşten hertaraf mermer var mı bir çiçekli alan yollara asfalt döktü var mı hiç ağaç yürüyüş yolu yok hartarafı inşaat betonla kaplandı Akçakocamızın. Sahiller öyle talan ettirildi yeşili ve doğayı seven başkan istiyoruz partisi önemli değil yeterki Akçakoca kurtulsun

 • Artık harbiden yeter.
  Artık harbiden yeter.
  3.04.2021 18:41

  Eskiden Ereğli'den Karasu'dan insanlar Akçakoca'ya gelirdi. Şimdi tam tersi yıllardır yanlış yönetimler yüzünden yerimizde sayıyoruz. Beğenmediğin Gülüç belediyesi konser veriyor binlerce insan akın ediyor. Eskiden bir festivalimiz vardı artık oda yok. İnsanlar 6 km ilerdeki köylerine gitmek için 2 vasıta değiştiriyor (seçim yaklaşınca nedendir bilinmez tekrar otobüsleri şehir içinde görmeye başladık). Yıllar önce yıkım kararı çıkan hastane için bakanlığın bulduğu yeri beğenmeyen, kendi bulduğu yeri de nedense kamulaştırmayan belediye başkanı yüzünden hastanemiz hergün bir problem yüzünden kötü haber oluyor. Su sayaçları için herkesin evine TEHTİT mektubu gönderen bir Belediye Başkanı. Bütün bunları gördüğü halde herhangi bir önlem almayan ilçe yönetimi. Akçakoca'lı olmayan millet vekili adayları. Yağmur suyu için aylarca yolların delik deşik yapılmasına rağmen en ufak bir yağmurda gölete dönen yollar. Oy kaybının nedeni bence gayet açık.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız