MHP heyeti Yılmaz ile görüştü

 MHP heyeti Yılmaz ile görüştü
18.07.2018 - 16:55
1421

MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ı ziyaret etti.

Mustafa Özensel başkanlığındaki MHP Akçakoca ilçe örgütü, 24 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili seçilen Ümit Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe başkanı Mustafa Özensel, MHP’den Akçakoca Belediye Başkan adayı olması beklenen Okan Yanmaz, eski İGM üyesi Engin Özensel, kadın kolları başkanı Nursel Yanmaz ve diğer teşkilat üyelerinin katıldığı ziyaret programı milletvekili Ümit Yılmaz’ın parlamentoda ki çalışma ofisinde gerçekleşti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Akçakoca heyeti Ümit Yılmaz’a, yasama dönemi çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Akçakoca Sevdalısı
  Akçakoca Sevdalısı
  3.04.2021 18:41

  Seçilmiş milletvekilini ziyaret suç değil yalnız farklı yönlere çekmeyin, yada bilerek anlamamaya çalışıyorsunuz. Ziyaret MHP Heyeti diyor. Bir gurup insan demiyor.

 • Akçakocabey
  Akçakocabey
  3.04.2021 18:41

  Malumunuzdur ki kendisi Akçakoca MHP ilçe başkanının eşidir. Ve bu tür ziyaretler de eşlerin katılmasında sakınca yoktur. Eylem ve söylemlerinde siyasi bir içerik söz konusu değildir. Ancak yine malumunuzdur ki Nurettin bey bilakis seçim propagandası yapmış ve damadı için oy toplama işlerine girmiştir. Ikisinin arasındaki farkı görmek istemiyorsanız illaki niyetiniz de ortadadır...

 • Akçakoca Sevdalısı
  Akçakoca Sevdalısı
  3.04.2021 18:41

  Nurettin bey yapınca memur siyaset yapamaz, Özensel in gelini devlet memuru değil mi?

 • Akçakoca
  Akçakoca
  3.04.2021 18:41

  Özensel'in gelini elbette siyaset yapamaz memur olmasindan ötürü, ancak Nurettin bey ile arasındaki fark seçilmiş bir milletvekilini ziyâret etmektir,seçilmesi için uğraşmak değil... Bunu görmek çok basit ancak art niyetiniz kör etmiş gözlerinizi....

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız