YEREL SEÇİM FİTİLİ ATEŞLEDİ… AK PARTİ, VATANDAŞIN SEVDİĞİ ADAYLAR İLE YOLA ÇIKACAK...

 YEREL SEÇİM FİTİLİ ATEŞLEDİ… AK PARTİ, VATANDAŞIN SEVDİĞİ ADAYLAR İLE YOLA ÇIKACAK...
2.07.2018 - 12:11
1603

Parti kurmaylarıyla yaptığı toplantıda yerel seçimlerin önemine dikkat çeken Erdoğan, seçim havasından çıkılmamasını istedi. Erdoğan, “ yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız” dedi.

Türkiye, 24 Haziran'da sandık başına giderek tercihini yaptı. Milletin tercihi Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhur İttifakı'ndan yana oldu. Türkiye'nin önünde şimdi de yerel seçimler var. AK Parti genel kongresinin Ağustos ayı içine alınmasıyla daha şimdiden Ekim ya da Kasım ayı içinde belediye başkanlığı seçimlerinin yapılacağı kulislere yansıma başladı.

TEŞKİLATA UYARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere düzenlenen toplantıda AK Parti teşkilatına uyarılarda bulundu.

Teşkilatın seçim havasından çıkmaması gerektiğini belirten Erdoğan, yerel seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanılmasına dikkat çekti.

Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin aldığı yüzde 42,5’luk oy oranı ile ilgili olarak “Biz sandıktan çıkan mesajın gereğini yaparak yolumuza devam edeceğiz. Hemen yerel seçimlere hazırlanacağız” değerlendirmesini yaptı.

VATANDAŞIN SEVDİĞİ ADAYLARI BULACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MKYK toplantısında şunları söyledi: "Seçimlerde verilen mesajı iyi değerlendirip yolumuza devam edeceğiz. Seçim atmosferinden çıktık diye durmayacağız, tam tersine hazır seçim atmosferi varken, yerel seçimlere hazırlanacağız. Bu aşamada, yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız. Hızla yerel seçimlere odaklanacağız. 24 Haziran seçimlerinde sandıktan çıkan mesajın gereğini yapıp yerel seçimlere gideceğiz. Kongreyi de o yüzden erkene alıyoruz zaten."

MHP’Yİ RAHATSIZ EDECEK SÖZ VE DAVRANIŞLAR OLMASIN

Erdoğan, MHP ile yapılan işbirliğine de bir kez daha dikkat çekerek “Cumhur ittifakı olarak yola devam edeceğiz. İki parti işbirliğini sürdürecek.

Arkadaşlarımız konuşmalarını ve tavırlarına dikkat etsin. MHP’yi rahatsız edecek söz ve davranışlar olmasın” uyarısında bulundu.

GÖZLER DÜZCE VE İLÇE  TEŞKİLATLARINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerel seçim talimatı olarak, “halkın sevdiği ayları bulacağız” şeklindeki açıklamasının ardından gözler oy kaybının en çok yer aldığı iller arasında yer alan Düzce teşkilatına çevrildi. 24 Haziran seçimi öncesi ve sonrası milletvekili adaylarının halkta karşılığının olmaması ile ilgili olarak büyük tepki alan Ak Parti’nin, yerel seçimlerde nasıl bir yol izleyeceği ve halkın tercihini göz önüne alıp almayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Vatandaş
    Vatandaş
    3.04.2021 18:41

    Memleketi betona çeviren yeşilliği öldüren merkez cami ve çevresi kumsal kafe önü kavşak düzenlemesi örnek olarak bina bina üstüne nefes alacak yer kalmadı kaldırımları işgal ettiren mesela balıkçı önleri çuhallıda kafe önleri kumsal kafeye bakın adamın kaç metrekare dükkanı var ne kadar alan işgal etmiş undan kale önü ha keza otel önü yürüyüş yolları birileri para kazanacak vatandaşa rahat yok su meselesi fikret albayrak zamanında 5 tl iki ayda okuma parası alıyordu onu seçim malzemesi yaptı kaldırdı kendi ne yaptı sudan alınan vergilere bakın suyu kullansada kullanmasada evde otursanda oturmasanda evsel atık parası alınıyor 25 ton su tüketiyon 78 tl para ödüyon bunun 50 tl si su parası geri kalan vergi daha neler bu yüzden bu başkanla yola devam başka yolu yok .Hani sayın başkan Akçakocaya bi çivi bile çaksa vatandaşa soracaktı duyan var mı onlar hep seçim malzemesi kendi yaptıklarını beğeniyorlar ya gerisi önemli değil çünkü etrafında herşeye çok iyi başkanım diyen bi gurup var

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız