MHP ADAYI YILMAZ...CHP 1 VEKİL ALACAĞINA 3 VEKİLİ DE AK PARTİ ALSIN

MHP ADAYI YILMAZ...CHP 1 VEKİL ALACAĞINA 3 VEKİLİ DE AK PARTİ ALSIN
17.06.2018 - 12:34
3346

 MHP Düzce Milletvekili Adayları Ümit Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Çilimli ilçesinde yaptığı konuşmada, Eğer CHP Düzce’den 1 vekil çıkarma ihtimali var ise AK Parti yine 3-0 yapsın. Bizler koltuk sevdalısı insanlar değiliz “ dedi.

MHP adayları Ümit Ylmaz ve Yusuf Arslan Çilimli’nin Aynalı Köyü, Yeni Vakıf Köyü, Çallık Köyü, Esenli Köyü ve Dikmeli Köylerindeki vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yılmaz köy çalışması esnasında yaptığı konuşmada, AK Parti ile MHP’nin ortak adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Vekillik konusunda ise tercihinizi MHP’nin adaylarından yana kullanmasını talep ediyoruz “ dedi.

Düzceli seçmenlerinin Recep Tayyip Erdoğan’a muhabbetlerinden dolayı Ak Parti’ye vekillik konusunda da destek verdiklerini hatırlatarak konuşmasına devam eden Yılmaz, “ Bizler bundan önceki seçimlerde vekillik konusunda Erdoğan ile yarışmak zorunda kalıyorduk. Bu seçim farklı olacak. bizler Erdoğan ile değil Düzce’nin vekil adaylarıyla yarışma şansı bulduk. Sizlerin sesi olmak istiyoruz. Bizim için önce vatan anlayışı hakim sonra partimizin geleceğini düşünüyoruz.

YILMAZ, “ CHP 1 VEKİL ALACAĞINA 3 VEKİLİ DE AK PARTİ ALSIN”

 Eğer Düzce’de yüzde 70 oranında Cumhur ittifakı oy alırsa 3 vekilde bizlerin olur. Yani cumhur İttifakının vekili olur. Vekil dağılımı da Cumhur ittifakı içinde olacaktır. Eğer CHP Düzce’den 1 vekil çıkarma ihtimali var ise AK Parti yine 3-0 yapsın. Bizler koltuk sevdalısı insanlar değiliz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Millet
  Millet
  3.04.2021 18:41

  Sığınmacı Partinin Siyasi Zavallısı.!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  evet kurşun askersiniz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız