Faruk Özlü Akçakocadan Güçlü Destek İstedi

Faruk Özlü Akçakocadan Güçlü Destek İstedi
8.06.2018 - 21:30
1764

 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Akçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Bugün kurdelesi açılış kurdelesi kesilen Kent meydanında düzenlenen iftar programına Akçakocalılar yüksek katılım gösterdi.

Programda bir konuşma yapan Bakan Özlü, Akçakoca’ya yapılan yatırmıları anlattı Akçakocalılardan 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Akçakoca Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına AK Parti3'üncü sıra milletvekili adayı Numan Çabuk,  Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, partililer ile vatandaşlar katıldı.

Ben; bir yandan Türkiye’nin Bakan’ı olarak ülkemize hizmet ederken, diğer yandan sizlerin bir kardeşi olarak Düzce’miz için seferber oldum.diyen Özlü;  “ Bugün Akçakoca’da, belediyemizin öncülük ettiği bir dizi tesisin açılışını yaptık.

Kent Meydanı ve İstiklal Meydanımızı, yöresel ürün standlarımızı, taksi duraklarımızı açtık.

Ayrıca; 2016 yılının Ağustos Ayındaki Cerablus Harekâtı’nın ilk şehidi, hemşehrimiz, şehit Ercan Çelik’in adını verdiğimiz, semt sahamızı açtık.

Akçakoca’ya siyasal bilgiler fakültesini kazandırdık.

İlçemizin su sorununu çözdük ve arıtma sistemlerini de faaliyete aldık.

Şimdi Akçakoca’nın turizm değerlerini ortaya çıkarmak ve turizm sezonunu uzatmak için, hızla birçok alanda çalışmalar yapıyoruz.

Akçakoca yat limanı ihalesine, inşallah bu yıl içinde çıkacağız.

Ceneviz kalesinin restorasyonunu tamamlayacağız.

Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ni Akçakoca’mıza kazandırdık.

Burayı, hızla yatırımcılara açarak ciddi bir istihdam kapasitesi oluşturacağız. 5 bin civarında insanımız bu bölgede çalışacak.

Yine Akçakoca yeni devlet hastanesi ile ilgili yer sorunu çözüldü. Yerin kamulaştırılmasından sonra inşallah yeni devlet hastanesi binamızın da ihalesini yapacağız. “ dedi.

  

              

              

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Taner
  Taner
  3.04.2021 18:41

  Yolla ilgili bir açıklama yok :)) Birde tren yolu deniyor bunun güzergahını bilen varsa söyleyebilir mi? İmar planına işlendi mi acaba? Sözde bu sene ihaleye verilecek duble yola paralel mi gidiyor? İmarda bir çizgi var ama ne anlayamadım bilgisi olan cevaplayabilir mi?

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Dini Siyasete alet etmek, Evde helal lokma ile oruç tutmaya niyetlenip, Fakir fukaranın hakkını yiyerek oruç açmak. Camide namaz kılmaktan başka Siyasi vaaz vermek, Cami avlusuna siyasi parti fotoğrafları asmaktır. İftar sofrası konu komşu eş dost için verilir hoş sohbet edilir, Siyasi parti temsilcileri ile parti mensuplarına iftar yemeği verilmez o yemek dini temsil etmemeli.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  RAMAZAN BİTSEDE ŞU YEME-İÇME OLAYLARIDA BİTSE. BAŞKA HABER YOK, ŞU ŞURADA BU BURADA İFTARDA BİLMEM NE. BAŞKA DERDİMİZ YOK; YE-İÇ!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sadece bunlarmı sosyal medyaya bakın facebooklara masa başlarında yemek yerken poz vermeler işte ben burda ziyafet çekiyorum nerede karnını doyuracaksan doyur kardeşim millete ne kardeşim aile boyu resimler herşey ortada artık yazık ne hale geldik

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız