AYŞE KEŞİRden SEÇMENE TEHDİT DOLU SÖZLER...

AYŞE KEŞİRden SEÇMENE TEHDİT DOLU SÖZLER...
29.05.2018 - 14:15
6767

 AK Parti İl Teşkilatı tarafından milletvekilleri, milletvekili adayları, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları, ilçe belediye başkanları ile partilerin katıldığı iftar yemeği düzenlendi. Düzenlenen iftarda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, son dönemde yayılan “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğiz, milletvekili listelerine bakacağız” söylemlerine ağır bir dille eleştiri getirdi.

İsimlerimizin hiçbir önemi yok

 Sokakta bazı şeyler duyuyorum. Kulağıma böyle fısıltı gibi geliyor. Tayyip Erdoğan’a oy verilecek. Milletvekili seçimlerinde bakacağız diye. Bakın biz 3 arkadaş listelerdeyiz. 51 tane kıymetli arkadaşımız aday adayıydı. Hepsi birbirinden kıymetli. Biz üçümüz daha kıymetli olduğumuz için listelerde değiliz. Takdiri ilahi, bizim yerimizde o arkadaşlardan herhangi biri olabilirdi. Bu bizim kerametimizden kaynaklanan bir durum değil. Bu listelerde isimlerimizin hiçbir önemi yok.

Derhal bu kişileri susturun 

 Kulağıma fısıltı gibi gelen sözler, maksadını bilseler o sözlerin nereye vardığını ağızlarına dahi almazlar. Milletvekilliği seçimlerinde kendince ders vermek ve bir daha düşünmek isteyenler yeni sistemde Tayyip Erdoğan, başkomutanı askersiz bırakmak isteyenlerdir ve bu FETÖ oyunudur. Kim böyle bir cümle kuruyorsa bilin ki FETÖ’nün ağzı ile konuşuyordur. Derhal bu kişileri susturun ve derhal ağızlarını kapatın. Derhal ağzını kapatın bilin ki FETÖ’nün ağzı ile konuşuyordur” dedi.