Akçakoca, 2015 yılında elinden alınan milletvekillini tekrar geri istiyor

 Akçakoca, 2015 yılında elinden alınan milletvekillini tekrar geri istiyor
10.05.2018 - 10:30
2301

Akçakoca’da faaliyet gösteren STK temsilcileri, Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca’nın milletvekili listelerinde dikkate alınmasını ve seçilebilir bir sıradan milletvekili listelerinde yer almasını istiyor.

Akçakoca TV olarak haber ve yorumlarımızda konuyu gündeme getirerek sıcak tutmaya çalışıyoruz.

7’den 70’e herkes, Ankara'da kapısını çalabileceğimiz bir milletvekilimizin olmasını istiyoruz diyen Akçakocalılar,  özellikle AK Partili karar vericilere seslenerek, Akçakocalıların talebinin göz ardı edilmemesini istiyor.

 Akçakoca’nın tamamlanmayı bekleyen yatırımları ve başlamayı bekleyen projeleri var.

Akçakocalılar,  OSB, yeni sahil yolu, yat ve balıkçı limanı, yeni hastane inşaatı, kentsel dönüşüm gibi yatırımların 24 Haziran seçimlerinden sonra eğer vatandaşlar tarafından kabul edilirse, yürürlüğe girecek Yeni Cumhurbaşkanlığı ve Hükümet Sisteminde kesintiye uğramaması ve başka baharlara kalmaması için Akçakoca’nın işlerini Ankara’da takip edecek sese ihtiyacımız var.

Sadece mevcut iktidardan değil muhalefetten de olsa seçilebilecek yerden milletvekili ihtiyacımız ortada. Cumhur ittifakı ile Milletin İttifakı olarak seçime girecek siyasi partilerin Akçakoca’nın bu hassasiyetini dikkate almalı.

Sanayicisinden esnafımıza, çiftçisinden balıkçısına, memurundan emeklisine kadar hangi siyasi partiden olursa olsun, seçilebilecek yerlerde Akçakocalı aday görmek bu şehirde yaşayan her bir yurttaşın en doğal hakkı. Bunun ayrımcılık ve bölgecilik olarak değerlendirilmemesini isityoruz.

Yaşadığımız bölgenin ve ülkenin huzuru önemli. 24 Haziran’dan sonra artık huzura ermek istiyoruz, ancak seçilebilecek yerlerde de bu şehrin insanlarını görmek istiyoruz.

Bu Akçakoca’da yaşayan herkesin ortak temennisi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Vatandaş
  Vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Bundan sonra vekilin ne önemi var emme basma tulumba gibi baş salla el kaldır el indir onların konforu olacak vatandaş yine aynen devam kime ne melhem olmuşlar ki

 • Vatandaş
  Vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Milletvekili adaylarını mülakattan geçirirlerken sağlık kontrolünden de geçirsinler özellikle ağzındaki dişleri kontrol etsinler sağlam dişi olanları dikkate alsınlar zira birde vatandaş olarak onların implant masraflarını ödemeyelim.Nasıl olsa vatandaş bu imkandan faydalanma imkanı yok.Adalet mi bu sağlıkta bile ayrıcalık var

 • ,
  ,
  3.04.2021 18:41

  Benim değil

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız