Esvet Sarıoğlu’ndan ‘ Devşirme AK Partililer ‘ iddiası

Esvet Sarıoğlu’ndan ‘ Devşirme AK Partililer ‘ iddiası
22.12.2017 - 11:00
5530

2015 yılında yapılan milletvekilliği genel seçimlerinde AK Parti’den Düzce Milletvekili aday adayı olan Akçakocalı işadamı Esvet Sarıoğlu’undan ‘devşirme AK Partili ‘ iddiası.

TENCERE TAVACILAR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Tencere tava hep aynı hava!” diye dönem dönem muhalefete yönelik  eleştiride bulunduğu aynı zihniyet sahibi kişilerin bugün AK Parti içine yuvalandığını ve belediyeleri ele geçirdiğini ima etti.

DEVŞİRME AK PARTİLİLER

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan  Sarıoğlu, partiyi bugünlere getiren, iktidara taşıyan gerçek AK Partililerin dışlandığı imasında bulunarak;  devşirme AK Partililerin teşkilatı ele geçirdiğini iddia etti.

KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER

Esvet Sarıoğlu açıklamasında; “ Devşirme Ak partililerin ,gerçek AK Partililere üstün geldiği; sözlerinin daha çok geçtiği,yönettiği bu günlerde geçer elbet,keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Tencere tavacılar görüşecez . Rabbim büyük ... “ dedi.

Sarıoğlu’nun paylaşımına onlarca beğeni ve yorum geldi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Akçakocalı ak partili
  Akçakocalı ak partili
  3.04.2021 18:41

  yapılan yorumların beledıyeden yapıldığı ve kastettiği kişilerce yazıldığı belgelendi seçimde çok konuşulacak bır kac konudan bırı bu kişiler zaten tencere tavacı kım dersen herkesın cevabı o kişi sıkıntı yok

 • bir vatandaş
  bir vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Belediyeden beklentileriniz karşılanmadı galiba.....

 • Parası olan konuşuyor
  Parası olan konuşuyor
  3.04.2021 18:41

  Tentecere parlak görünüyor... iyi bakınca kendini görürrrr....

 • Tanıdık...
  Tanıdık...
  3.04.2021 18:41

  Sen daha dün fındık makinesi üzerinde fındığı patoza veriyordun.bu kadar kısa zamanda nasıl bu kadar zengin oldun onu anlat...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız