İbre yeniden Serdar Özcan’a döndü…

 İbre yeniden Serdar Özcan’a döndü…
8.11.2017 - 18:00
3375

AK Parti Akçakoca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını bıraktığı ve yeniden aday olmayacağı söylenen Serdar Özcan’ın, bir dönem daha gençlik kolları başkanlığına devam edeceği iddia edildi.

AK Parti Akçakoca gençlik teşkilatı başkanını arıyor. Mevcut başkan Serdar Özcan’ın  bir daha aday olmayacağını söylemesi üzerine iki ismin öne çıktığı gençlik kollarında, ibre yeniden Serdar Özcan’a döndü.

Seyit Biriktir ile ilçe başkanı Dergah Akça’nın şirketinde çalışan Mehmet Caner Kalmukoğlu’nun başkan adayı oldukları gençlik kollarında, genel merkezin yeni arayışlara girdiği iddia edildi.

Ankara’dan hafta sonu Akçakoca ilçesine gelerek Biriktir ve Kalmukoğlu ile mülakat yapan, parti yöneticileri ve teşkilat üyeleri arasında temayül yoklaması yapan  gençlik kolları genel merkez yöneticileri, 2 aday adayı için de kararsız kaldıkları, bir dönem daha Serdar Özcan’ın göreve devam etmesi yönünde karar verebilecekleri iddia edildi.

AK Parti Akçakoca ilçe merkezinde, partide görev almak isteyen gençlerle yüz yüze görüşmeler yapan heyet, Serar Özcan ile de görüştükleri ve bir dönem daha gençlik kolları başkanı olmasını söyledikleri iddiasında bulunuldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız