Bu mesaj kim ve kimlere Meral hanım?!!

Bu mesaj kim ve kimlere Meral hanım?!!
18.10.2017 - 19:18
1796

 “Uğraşmam dünümle ve dünümdekilerle. Ben yarınıma bakarım yanımdakilerle...” Bu fotoğraf altı yazının sahibi, Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan.... 

Salı gecesi toplanan AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilat toplantısına katılmayan kadın kolları başkanı Meral Çalışkan’ın kırgın olduğu ifade edildi.

AK Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ilçe kongresi öncesi yapılan istişare görüşmelerinde kadın kollarından yönetimde yer alacak isimler konusunda mevcut başkan Dergah Akça ile görüş ayrılığına düştüğü iddia edilen Çalışkan’ın kırgın olduğu bildirildi.

AK Parti kadın kolları başkanlığına getirildiği günden itibaren mesaisinin büyük bir kısmını parti çalışmalarına ayıran Çalışkan, Düzce bölgesinin en aktif kadın kolları başkanı oldu. İlçeler arasında en dinamik kadın kolları teşkilatı ortaya çıkaran Çalışkan, kadın kollarından ilçe yönetimine girecek isimler konusunda başkan Akça ile ters düştüğü ve bu nedenle kırgın olduğu ifade edildi.

Teşkilat içinde bir takım rahatsızlıkları olan Çalışkan’ın, yıllardır beraber yol yürüdüğü kadın kollarındaki arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğraf altı yazısı ile ilgili kim ve kimlere mesaj verdiği merak edilirken, Başkan Çalışkan'ın  önümüzdeki günlerde yaşadığı sıkıntılarla ilgili kamuoyuna açıklama yapacağı iddia edildi…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız