İbrahim Kurt; Sonuna Kadar AK Parti’yi Destekleyeceğim

İbrahim Kurt; Sonuna Kadar AK Parti’yi Destekleyeceğim
16.10.2017 - 17:08
3158

AK Parti kongresine katılmadığı için haber yaptığımız İbrahim Kurt gazetemize yaptığı açıklamada, eşinin kalp rahatsızlığı nedeniyle  6 gündür Ankara'da olduğu için kongreye katılamadığını söyledi.

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatının başkanlığına aday olduğunu ancak AK Parti’deki demokratik olmayan usuller nedeniyle aday gösterilemediği söyleyen Kurt, demokratik olmayan bir ortada benim işim olmaz. Delege arkadaşlarıma bunu anlatmıştım sanırım dayatma dedikleri bu olsa gerek.  Ben sonuna kadar gene AK  partiyi destekleyeceğim, bunun tersini kimse düşünmesin “ dedi.

İbrahim Kurt gazetemize şu açıklamayı yaptı…

Ben öncelikle eşimin kalp rahatsızlı nedeniyle 6 gündür Ankara’daydım.  Katılamadığım için hem üzüldüm, daha sonra üzüntümün yersiz olduğunu düşündüm . Sebebine gelince çok şaşırdığım bir o kadar üzüldüğüm seçim demokratik değildi. Delege arkadaşlarıma bunu anlatmıştım.  Sanırım dayatma dedikleri bu olsa gerek.  Ben sonuna kadar gene AK partiyi destekleyeceğim.  Bunun tersini kimse düşünmesin çünkü başka ülkeyi teslim edebileceğim lider maalesef yok.  Doğru oldukları sürece yanlarındayım, bunu herkes böyle bile saygılar” dedi..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • PAŞALI
    PAŞALI
    3.04.2021 18:41

    BENZİNCİ İBRAHİM KURT diyordunuz dün ki eleştirinizde. sizi arayınca sadece İBRAHİM KURT mu oldu şimdi. desenizeBENZİNCİ diye.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız