Keskin o paylaşıma sert tepki gösterdi

Keskin o paylaşıma sert tepki gösterdi
16.06.2017 - 09:48
1708

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin yazılı bir açıklama yayınlayarak, AK Parti gençlik kolları üyesi Mehmet Aybek’in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa tepki gösterdi…

Milyonlarca üyesi olan partide dönem dönem böylesi nahoş görüntülerle karşılaştıklarını söylene Başkan Keskin, Aybek’in partinin yetkili kurullarının gerekli girişimlerde bulunduğunu ve istifasının istendiğini söyledi.

Başkan Hikmet Keskin konuyla alakalı şu açıklamayı yaptı..

“ Kamuoyuna Duyurulur

Sosyal medyada yayınladığı fotoğraf nedeniyle tepkilere neden olan Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Mehmet Aybek hakkında yazılı basın açıklaması yaptı.

AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin yazılı mesajında, “ AK Parti Düzce Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Mehmet Aybek’in sosyal medya aracılığı ile yapmış olduğu AK Parti ilke ve teamüllerine uygun olmayan paylaşımdan dolayı, emniyet birimleri gerekli tahkikatları yapmakta olup, AK Parti teşkilatı olarak bunun takipçisi olacağız. 10 milyona aşkın üyesi bulunan AK Parti teşkilatları içerisinde parti söylem ve politikalarına aykırı söylemlerde bulunan kişiler çıkmakla beraber bu söylemler kişisel fikirlerdir. AK Parti teşkilatlarını bağlamaz. Mehmet Aybek’in yapmış olduğu bu paylaşımdan dolayı Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliğinden istifası istenmiştir. Kamuoyuna duyurulur “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız