MHP basına iftar verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe yönetimi, Akçakoca’nın basın mensuplarına iftar yemeği verdi. İftar yemeğine MHP’nin belediye meclis üyeleri ile belediye başkan adayı Okan Yanmaz da katıldı.

MHP basına iftar verdi
2.06.2017 - 09:59
1562

İftar saati öncesinde İlçe Başkanı Mustafa Özensel, basın mensuplarına yönelik kısa bir hoşgeldiniz konuşması yaparak, habercilere ve partili konuklara davete yaptıkları icabet karşısında teşekkürlerini iletti.

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Çakır’ın Çınar caddesi üzerinde bulunan işyerinde verilen iftar yemeğinin bir diğer özelliği de ev hanımlarının yaptığı ev yemekleri ile ev yapımı baklavanın ikram edilmesiydi.

Birlikte yenen iftar yemeğinin ardından siyasetin yerel gündemi üzerine sohbetler edildi.

Yerel medya temsilcilerinin Okan Yanmaz’a ilgisi ise bir hayli yüksekti. Yanmaz, basın mensuplarının yaptıkları işin önemi üzerine bir konuşma yaparak medya çalışanları ile şehir yöneticileri arasındaki ilişkinin ve işbirliğinin önemli olduğuna dikkat çekti.

MHP İlçe Başkanı daha sonra, partisinin siyaset yapma ve özellikle Akçakoca ilçe yönetiminin çalışma tarzına yönelik ipuçları verdi.

Akçakoca’da vatandaşın yaşadığı her sorunu kendi sorunlarından evla bileceklerini ifade eden Özensel, ilk olarak Akçakoca Devlet hastanesinde yapılmaya çalışılanlarla ilgili olarak görüşlerini basın mensuplarıyla paylaştı.

Hastanenin erişimi kolay bir konumda olduğunu, fakat tam kapasite ile çalıştırılmadığını dile getiren Başkan Özensel, yeni hastane yeri aramak yerine mevcut hastanede doktorların sıklıkla tayin isteme nedenlerini ortadan kaldırmak gerektiğini ifade ederek, hastanenin başka bir yere taşınmasına karşı olduklarını söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız