Yumruklu Kavganın Faturası Ömer Yıldıza Kesildi...

MHP Akçakoca İlçe Yönetimi Sarıahmet’e destek için MHP İl Merkezine Gitti…

Yumruklu Kavganın Faturası Ömer Yıldıza Kesildi...
7.04.2017 - 14:24
2724

 MHP’li olan Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız arasında dün İl Genel Meclisi toplantısı öncesi yaşanan yumruklu kavga ile ilgili MHP İl Başkanlığı’ndan açıklama geldi. Toplantıya MHP Akçakoca ilçe yönetimi de katıldı…

MHP’DE PARTİ İLKELERİNE UYAN VAR MI?

Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın parti ilkelerine aykırı davranışlarından ötürü yaklaşık 2 ay önce disiplin kuruluna sevk edildiği iddia edilen  açıklamada, “Bu karar sonrasında kendisi parti teşkilatına ve yöneticilerine karşı olumsuz bir tutum içine girmiştir. Ömer Yıldız’ın başlattığı tartışma ve ardından sergilediği yakışıksız tavırları olayı farklı bir boyuta taşımıştır.” denildi ve olayın esefle kınandığı vurgulandı.

ÇETİN SARIAHMET’İ AKLA.. ÖMER YILDIZ’I KARALA…

MHP'li iki il genel meclis üyesinin yumruk yumruğa kavgası sonrası gözlerin çevrildiği Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’ndan olayın çıkış nedenine yönelik açıklama geldi. Bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği konuşulan MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız’ın Özel İdare'de gerçekleşen meclis toplantısı öncesi birbirlerine girmesi konusunda teşkilat, eleştiri oklarını İGM Üyesi Ömer Yıldız’a yöneltti.

ÖMER YILDIZ, DİSİPLİN KURULUNA NEDEN SEVK EDİLDİ?

Açıklamada, Yıldız’ın disiplin kuruluna sevk edilmesi nedeniyle böyle bir tutum sergilediğine dikkat çekildi.   “Yaşanan bu olayı esefle kınıyoruz” Kavga olayının ardından bugün MHP il ve ilçe teşkilatları olarak 5. Birleşimi için toplanan İl Genel Meclisi’ne bir ziyaret gerçekleştirildiği belirtilen yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “Ziyaretimiz öncesinde 6 Nisan 2017 tarihinde partimizin il genel meclis üyeleri, Çetin Sarıahmet ve Ömer Yıldız arasında bir takım tatsız olaylar yaşanmıştır. Ancak olayın detayları basına yanlış şekilde aksettirilmiştir.

OLAYI KINIYORUZ

Olayın taraflarından biri olan Ömer Yıldız, parti ilkelerine ve partinin kurumsal kimliğine aykırı bir takım  davranışlarından ötürü yaklaşık 2 ay öne disiplin kuruluna sevk edilmiştir. Bu karar sonrasında kendisi parti teşkilatına ve yöneticilerine karşı olumsuz bir tutum içine girmiştir. Ömer Yıldız’ın başlattığı tartışma ve ardından sergilediği yakışıksız tavırları olayı farklı bir boyuta taşımıştır. Basında yer aldığı gibi tartışma  savcılık ve hastaneye intikal etmemiştir. MHP İl ve İlçe teşkilatları olarak yaşanan bu olayı esefle kınıyoruz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Hadi be
  Hadi be
  3.04.2021 18:41

  Siz savcımı oldunuz hakim mi diğer ilçeler nerde

 • Hadi be
  Hadi be
  3.04.2021 18:41

  Siz savcımı oldunuz hakim mi diğer ilçeler nerde

 • akcakocalı
  akcakocalı
  3.04.2021 18:41

  akçakoca lı mhp belediye meclis üyeleri de ihraç istemiyle il başkanlığına gönderildi 2 sene oldu ihraç edildiler mi merak içindeyiz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız