Gökçek Çifti Yarın Akçakoca’da

16 Nisan’da yapılacak referandum oylamasının en çetin geçeceği ilçelerden birisi kuşkusuz Akçakoca…

Gökçek Çifti Yarın Akçakoca’da
7.04.2017 - 09:22
2920

 Yapılan bütün kamuoyu yoklamalarında Akçakoca köylerinde kısmen rahat görünen AK Parti’yi şehir merkezindeki kararsız seçmen kara kara düşündürüyor. Bu nedenle bütün gücünü şehir merkezine yığan AK Parti, ev ev sokak sokak, mahal mahalle çalışma yaparak evet oylarını yükseltmeye çalışıyor.

Bu hedef doğrulturunda ilk olarak 3 Nisan Pazartesi günü Bakan Faruk Özlü ile şehir merkezinde mitin yapan AK Parti, Cumartesi günü de, Akçakoca’nın eniştesi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek Akçakoca’da miting yapacak.

Akçakoca’ya yaptığı yatırımlarla ve yardımlarla ilçe halkının sevgisini kazanan Ankara Büyük Şehir Belediye başkanı Melih Gökçek ve hayırsever eşi Nevin Gökçek Akçakocalı kararsız seçmeni ikna edebilmek için miting yapacak.

AK Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre Akçakoca Meydanında yapılacak olan miting , 8 Nisan Cumartesi günü saat 13’te başlayacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kazım Secerli,ANK ÜNİ emk,MKÜ Vakıf Kurucu Hocası.
    Kazım Secerli,ANK ÜNİ emk,MKÜ Vakıf Kurucu Hocası.
    3.04.2021 18:41

    Batı Karadeniz'in turizm cenneti,Akçakocamız,ANKARA sayesinde kalkınmakta,ünü ülkeye ve dünyaya yayılmaktadır.Özellikle emekli Ankaralıların tercih ettiği bu kentin sorunlarını çözmek,yurtseverliktir.1-Çınarcaddesi Mengensofrası köşesindeki 3 çınar ağacı,binaları geçtiğinden yarı yukarısı kesilmelidir.AK Flamingo sakinlerimizin balkonları+terasları,pislikten+yapraktan kurtarılsın!..2-Sahildeki Başarcaddesinden gelen lağım borusu doğrudan ve açıktan kumsal üzerinden denize dökülmekte,özellikle sabahları pis kokudan dolayı oralardan geçilememektedir.İslahı muciptir.3-Özkök Kültürevi bahçesi başarıyla tanzim edilmiş olupHuzurevi tarafından bir üst giriş ile,çocuklar için bir kaydırak ve salıgaç beklenmektedir.Teşekkür,K.S.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız