CHPyi Albayrak, Yanmaz ve Güler Taşıyor...

CHP İlçe Örgütü’nün 16 Nisan referandumuna yönelik yaptığı çalışmayı üç isim sırtlamış götürüyor. Fikret Albayrak , CHP’nin eski ilçe başkanı Selçuk Yanmaz ve mevcut ilçe başkanı Turan Güler...

CHPyi Albayrak, Yanmaz ve Güler Taşıyor...
30.03.2017 - 09:02
2023

Hemen hemen her toplantıya birlikte katılan bu üçlünün son adresi Akkaya köyü muhtarlık binasında gerçekleşen toplantı oldu. Toplantıda söz alan  Fikret Albayrak Anayasa değişiklik paketine neden hayır dediklerini gerekçeleriyle anlattı.

Albayrak’ın konuşmalarına sorularla ve fikirleriyle katkı veren Akkaya köyü sakinleri, yeni anayasa paketiyle neyin yapılmaya çalışıldığı üzerine kendi görüşlerini de misafir heyete anlattılar.

Soruların oldukça fazla sorulduğu toplantıda, içinden geçilen süreçte yaşanan bazı iç ve dış meseleler de etraflıca ele alındı.

Toplantı sonrasında görüşlerine başvurduğumuz Fikret Albayrak, bu toplantılara vatandaşların hem fazlaca ilgi göstermelerinden hem de soru ve görüşleriyle tartışmalara katılıyor olmasından son derece memnun olduklarını ifade etti.

Anayasa referandumuna yönelik olarak vatandaşların konuya çok hassas yaklaştıklarını da sözlerine ekleyen Albayrak, HAYIR çalışmalarına olan ilginin bu yoğun tempolu günlerde kendilerini daha çok motive ettiğini söyleyerek, HAYIR’cılar olarak aynı azim ve kararlılıkla çalışmalara devam edeceklerini söyledi.