MHP’nin yeni yönetiminden Yemenici’ye ziyaret

MHP İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANI MUSTAFA ÖZENSEL VE YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YEMENİCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

MHP’nin yeni yönetiminden Yemenici’ye ziyaret
15.03.2017 - 16:52
2776

Akçakoca MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Özensel ve yönetimi, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Özensel ve yeni yönetime hayırlı olsun dilek ve temennilerini iletti. Başkan Yemenici karşılıklı görüş alışverişinde şu sözlere yer verdi “Bizleri mevkilere getiren, görev ve yetki veren Akçakoca halkı ; uyumlu çalışmayı, ayrışmadan çok birlik ve beraberliğimizi istemektedir. Halkımızın mutluluğu ve refahı için mesai harcamak zorunda olduğumuzun bilinciyle, sorumluluk ve kolektif yönetim anlayışıyla daha modern bir Akçakoca için çalışmalarımıza her daim devam edeceğiz. Bende yönetimden geldiğim için asıl fedakarlığı yönetim kurumlarının yaptığını biliyorum. Böyle bir görev aldığınız için hem tebrik ediyor hem de başarılar diliyorum “ dedi.

BAHÇELİ, VATANLA İLGİLİ MESELE OLDUĞU ZAMAN KILICI VURUYOR

Akçakoca küçük bir yer, her herkesi tanıyor, hiçbir zaman şu partiden deyip ayrım yapmıyoruz” diyen Başkan Yemenici, konuşmasına referandum süreciyle devam etti.“Referandum süreci çok çok önemli bir süreç, öncelikle kişilerden ricamız bunu siyasi bir şey gibi görmemek lazım. Sayın Devlet Bahçeli gerçekten, Devletle ilgili, Milletle ve Vatanla ilgili mesele olduğu zaman kılıcı vuruyor ortaya ve bunu her zaman başarıyor “ diye konuştu.

MHP’NİN YENİ YÖNETİMİNE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR

16 Referandum kampanyasında MHP’ye büyük iş düştüğünü söyleyen Başkan Yemenici, sözlerini şöyle tamamladı; “ Bu noktada sizi de büyük işler düşüyor. Biz parti olarak elimizden geleni yapıyoruz, sizlerin de bu düşüncede olduğunuzu biliyoruz. Bana da bu süreçte sizlerle ilgili ne düşerse yardımcı olacağım” diye ifade etti.

AYRIŞTIRICI DEĞİL BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ

MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Yemenici’ye nezaket ziyaretinde bulunan İlçe Başkanı Mustafa Özensel ise, yönetimi yeni oluşturduklarını ve kurum ziyaretlerine başladıklarını belirterek, kenarda duran, küsen  bütün MHP’lileri bir araya getirmek için yönetim olarak çalışacaklarını, ayrıştırıcı değil birleştirici olmaya gayret edeceklerini ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • akcakocalı
    akcakocalı
    3.04.2021 18:41

    KONGRE 24 NİSAN DA SANIRIM BU YÖNETİM ADAY OLMAYACAK

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız