Fevai Arslan da topu taca attı: TMO eliyle her an müdahale edebiliriz

2016 yılı Eylül ayında fındık fiyatı 15 TL, dolar 2.90 TL, Şubat 2017 yılı içindeyiz fındık 9 lira 25 kuruş, dolar ise 3.70 TL olmasına rağmen Başbakan dahil hükumet kanadından hiç ses çıkmaması, milyonlarca fındık üreticisinin uykularını kaçırmaya devam ediyor…

 Fevai Arslan da topu taca attı: TMO eliyle her an müdahale edebiliriz
11.03.2017 - 15:45
3641

Başbakan Binali Yıldırım’ın Düzce mitinginde yaptığı konuşmada fındığa hiç değinmemesi, onbinlerce fındık üreticisinde burukluğa neden olurken, Öncü TV’ye açıklama yapan AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, ‘fındığı daha da aşağıya çekerlerse biz harekete geçeriz’ dedi.

FINDIK HER ZAMAN GÜNDEMİMİZDE’ DEDİ

50 randıman fındığın 9 lira 25 kuruş olduğu bugünlerde , Başbakan Yıldırım’ın yapacağı açıklamaya umut bağlayan üreticinin hevesi kursağında kalırken, fındıkla ilgili açıklama Milletvekili Arslan’dan geldi. Arslan Öncü TV’ye yaptığı açıklamada, “ Fındık her an bizim gündemimizde her an müdahale etme durumumuz var.  TMO şuanda kıpırdadı. TMO’yu harekete geçirmek üzereyiz” dedi.

9.25’in daha ne kadar altına inmesini bekliyorsunuz?

Fındık, Ordu Giresun Sakarya milletvekilleri olarak her zaman gündemimizde diyen Arslan, “ Eğer fındığı bulunduğu yerden aşağıya çekmeye çalışanlar olursa biz TMO olarak devreye gireriz ve depolarımız alım ekiplerimiz hazır. Bu iş her zaman Askerdeki gibi hazır kıta bekliyor. Belirli bir fiyat aralığı var o aralığını Fiskobirlik başkanıyla görüşmelerimiz devam ediyor.

 TMO eliyle her an müdahale edebiliriz

Lütfü başkan sağ olsun her geldiğinde bizleri ziyaret eder. Milletimiz şunu düşünmesin, ‘Fındık siyasetin gündeminden düştü’ diye düşünmesinler. Fındık her an bizim gündemimizde her an müdahale etme durumumuz vardır. TMO eliyle her an müdahale edebiliriz.” Şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Muharrem
  Muharrem
  3.04.2021 18:41

  Siz neden bu kadar rahatsiziz bilmiyoruzsanmayin çünkü muhalefet yok ikdidarolmaya aday oninicin at oynatiyorsunuz refarandumda evet ama oy zamanı mhp ye oy verecem bir ak partiliolarak

 • Çiftçi
  Çiftçi
  3.04.2021 18:41

  Çiftçi şapkayı önüne koysun düşünsün fazla söze gerek yok

 • Findikci
  Findikci
  3.04.2021 18:41

  O kendi işine bakar findik konusunda çalış çarşafa bile o hiç ilgilenmemistir akp hic yakismiyan fakat ni firildani nulup kalaboliyo

 • laz oğlu
  laz oğlu
  3.04.2021 18:41

  bakan konuştu cmhur başkanı konuştu hiç bir faydası olmadı vekili kim dinler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız