CHP İlçe Başkanı CHP’nin Belediye Başkan Adayına Bilerek Oy Vermemiş

CHP İlçe Başkanı CHP’nin Belediye Başkan Adayına Bilerek Oy Vermemiş
18.11.2016 - 13:28
4422

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Akçakoca İlçe Başkanı Turan Güler, bir televizyon programında yaptığı açıklamada, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde kendi partisinin adayı olan Fikret Albayrak’a bilerek ve isteyerek oy vermediğini söyledi.

 

İlçe başkanı oldukta hemen sonra kendisiyle yapılan röportajda, kamuoyunun belediye seçimlerinde kendisinin CHP adayı Fikret Albayrak’ı desteklemediği ve MHP’nin adayı olan Okan Yanmaz’a çalıştığı yönündeki iddialarını yanıtlayan İlçe Başkanı Güler, CHP adayı Fikret Albayrak’a oy vermediğini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Turan Güler, kendi partisinin adayı olan Fikret Albayrak’a parti içi sürtüşmeden dolayı oy vermediğini ifade ederken, kendisine yöneltilen MHP adayı Okan Yanmaz’ı desteklediği iddialarına ise karşı çıktı.

Fikret Albayrak’a oy vermemekle birlikte, partisinin meclis üyelerine oy verdiğini söyleyen Başkan Güler, hiç kimseye başka bir adaya oy verme yönünde bir telkinde bulunmadığını da sözlerine ekledi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • TURAN BEY DİK OL BİRAZ DİK..
  TURAN BEY DİK OL BİRAZ DİK..
  3.04.2021 18:41

  TAMAM FİKRET BEYE OY VERMEDİN. AMA SEÇİMDE OKAN YANMAZA ÇALIŞMADIM DEDİĞİN AN, MİLLETİN VE PARTİLİLERİN AKLI İLE DALGA GEÇİYORSUN DEMEKTİR BU. YEDİ DÜVEL CAN HIRAŞ NASIL ÇALIŞTIĞINIZI GÖRDÜ OKAN YANMAZA. BU AYIP SENİN VE SİZİN. BİR ÖMÜRDE SİZİNLE YAŞIYACAK BU AYIP. ÇIK DE Kİ EVET OKAN YANMAZ ÇALIŞTIK DE. MİLLETİ LÜTFEN AHMEK YERİNE KOYMA. GERÇİ EN BÜYÜK YANLIŞ VE AYIP SENİN HALAN BU PARTİDE İLÇE BAŞKANI OLMAN YA..

 • yılmaz cellat
  yılmaz cellat
  3.04.2021 18:41

  yalan konuşuyor,; onu mhp ye oy vermesi için toplattığı roman başıyla yüz yüze getirebilirim , bir gece sabaha kadar roman mahallesinde anti chp propagandası yapım okan yanmaza oy topladı, etkisi oldumu derseniz pekte olmadı zira romanlar büyük bir çoğunlukla akp ye oy verdiler ben bu olaylara bir çok şahitle şahidim, herşey bir yana chp ye karşı tavır alan birinin , her ne olursa başkan adayı kim olursa olsun gerçek bir partilinin asla ve asla yapamayacağı bu hareketi yapan bir insanın bırakın chp saflarında olması , ilçe başkanı olması bütün chp camiasının ayıbıdır , yazıklar olsun ..!

 • Murat akkaya
  Murat akkaya
  3.04.2021 18:41

  Ilçe başkanının bu konuşmaları bence bayağı büyük bir sorun ben şimdi şöyle derim koyu bir chp li olarak helal olsun sana c.yemenici helal sana RTE helal sana Binali adam parti içinde birbirine kazık attıktan sonra ne bekliyoruz ki halktan boşuna demiyorum chp komple baştan aşağı sil baştan olması gerek

 • HAYDİ CEVAP VER .........KOLPA YAPMA....
  HAYDİ CEVAP VER .........KOLPA YAPMA....
  3.04.2021 18:41

  CHP nin Belediye Başkanlığı mitinginde yoğunluğu görünce kaşın düştü...(bir ara yerden alıp yerine takmayı düşündüm.....:)...) bunlar gezici diye yermedin mi , alay etmedinmi o meydandaki CHP li gençlerle .....seni orada Başkan diye tutuyorlar bide...sonra milletten oy bekliyorlar....yazık yazık....Okan'la gizli toplantılar YAPTIN MI ...? YAPMADIN MI .....? BİLEN BİLİYO......AÇTIRMA AĞZIMIZI...YERİNE ,GÜNÜNE , SAATİNE KADAR YAZDIRTMA BANA BURAYA.....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yuh..!! Kendini ihbar bu dur..!! bir gün daha o koltukta oturmamalı bu kişi. 'ben kimseye CHP ye oy vermeyin demedim diyor.' E başkan, dalga mı geçiyorsun. '' ben CHP ye oy vermeyecem ' demek senin peşinden gidenlere, ben vemiyorum siz de vermeyin demektir..!! TAlihsiz bir ropörtaj olmuş. siyaseten kendini bitimişsin. CHP ilçe başkanı ' ben CHP ye oy vermedim' diye basın açıklaması yapar mı.. siz bu akılla mı bu liderle mi gelecek seçimi kazanacaksınız.!? YAzık..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız