Bakan Faruk Özlü sanayicilerle buluşacak

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonu gerçekleştirdiği "Düzce Sanayi Şurası" toplantısında sanayicilerle bir araya gelecek.

Bakan Faruk Özlü sanayicilerle buluşacak
14.10.2016 - 17:24
1171

 Dünyanın küresel bir pazara dönüştüğü, ekonomi başta olmak üzere birçok alanda ülkeler arasındaki sınırların kalktığı ve bilginin gücü tayin ettiği günümüz dünyasında, bilgiyi üreten ve bunu teknolojik ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde rekabet gücü artırmak amacıyla, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde ‘Düzce Sanayi Şurası2 yapılacak.

15 Ekim 2016 Cumartesi günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan çok sayıda bürokratının da hazır bulunacağı, Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan toplantıya Düzce'de yatırımı bulunan birçok sanayici, kamu kurum yetkilileri ile bürokratların da katılması bekleniyor.

Toplantıda Düzce'de sanayicilerin yaşadıkları sorunların birinci ağızdan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve beraberindeki bürokratlara iletilmesi, çözüm önerilerinin konuşulması amaçlanıyor.