AK Parti’de Kasımda Kongre Süreci Başlıyor

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, il merkezinde yaptığı basın toplantısında AK Parti’de kongre sürecinin başlatıldığını duyurdu.

AK Parti’de Kasımda Kongre Süreci Başlıyor
27.09.2016 - 18:46
1600

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, il merkezinde yaptığı basın toplantısında AK Parti’de kongre sürecinin başlatıldığını duyurdu. Basın toplantısında önemli konulara değinen Keskin, dedikodu siyaseti yapmadıklarını iş yaptıklarını dile getirdi.

 Muncurlu Hastanesi’nin yerine rehabilitasyon Merkezi’nin yapılacağını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskini KYK’larda öğrenci açıklarının olduğunu da müjdelemişti. Öğrencinin barınma sorununu tamamen çözdüklerini de dile getiren Keskin, dedikodu siyaseti yapmadıklarını ve iş yaptıklarını dile getirdi. Teknopark projesinin onaylandığını yakında ihaleye çıkılacağını da dile getiren Keskin, 26 bölgeye kurulacak olan Bilim ve Teknoloji Merkezlerinin birisinin de Düzce’ye kurulacağını bu yatırımın sadece Düzce’ye değil Batı Karadeniz bölgesine hitap edeceğinin de altını çizdi.

Dedikodu konuşmuyor, iş yapıyoruz!

Keskin açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “ Önümüzdeki dönemde de Düzcemizin tanıtımı ve gelişmesi açısından bazı projelerimiz var. Kurumlarımız, STK’larla birlikte diğer siyasi partiler ile güzel bir süreç oluşturduk. Çok ciddi bir çalışma olacak. Nasıl bilim ve teknoloji merkezi, teknopark gibi yapıları ortaya çıkarttıysak. Bundan sonra da devam edecek. Düzce’de huzur ortamını sağlamaya çalışıyoruz. Biz ilk önce huzur oluşturmaya çalıştık ve bunu başardık. Şimdi de bunun üzerine iş yapmaya çalışıyoruz. Biz işlerimizi yapıp bu millete verdiğimiz sözü tutacağız. Bu saatten sonrada biz Allah nasip ederse önümüzdeki dönem içerisinde projelerimizi hazırladık. 4 yıl boyunca da bu hizmetlerimiz devam edecek. Düzce’nin kangreni olan projeleri bitirdik. Bundan sonra bunlarla uğraşacak vaktimiz yok. Geleceğe daha güzel yatırım yapmamız lazım. Biz dedikodu konuşmuyoruz. Biz iş konuşuyoruz. Bunun için kulaklarımızı kapatacağız. Eksik olabilir ama eksiklikleri görüyoruz. Eğer bir yerde art niyet yakalarsam onunda önünü keserim. Kimse de kusura bakmasın. Onunla mücadele ederim.

Teknopark projesi tamam

Teknopark projemizin de sorununu çözdük. 30 milyonluk bir proje bu. Gayret ettik haftanın iki günü Ankara’da çalışarak ilimize 30 milyonluk proje kazandırdık. Projemizde önümüzdeki günlerde ihalesi yapılacak ve 2 yıl içerisinde bitecek.

Sadece Düzce değil, Bölgeye hitap edecek

Bilim ve Teknoloji Merkezi Türkiye’de önemsenen bir proje. Bundan önceki bakanlık döneminde tasarlandı. Onunla alakalı çalışma oldu. Bizim bakanımıza denk geldi. Bölge adına batı Karadeniz bölgesi adına Düzce’ye bir bilim sanayi merkezimiz olacak. Düzce’de ki sanayinin Düzce’de ki üniversitenin ve bölgedeki üniversite ve sanayicilerine hitap edecek olması nedeni ile çok önemli bir proje. Katkı sağlanacak bir proje. Bu da yaklaşık 50 milyonluk bir projedir. Bu proje sadece Düzce’nin projesi değildir. Bölgeye hitap edecektir.

“OSB’lere Yönelik Teknik Lise”

AK Parti Düzce Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile birlikte OSB’lere ara eleman yetiştirecek Teknik Lise projelerinin olduğunu belirten İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu lise, OSB’lerdeki iş kalitesini artıracak, ara eleman problemini rahatlatacak” dedi. Keskin, Kuzey Çevre Yolunun da Çilimli’den Gölyaka’ya bağlanacağını da söyledi.

“Proje Çalıştayı Yapacağız”

Düzce’nin yıllardır özlemini çektiği Bakanlığın Dr. Faruk Özlü ile gerçekleştirildiğini belirten Keskin, “ Bakanımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte Düzce’ye yeni yatırımların gelmesi ve bu anlamda Düzce’deki tüm paydaşlarla ortak çalışma yürütmek istiyoruz. STK’larımızla, basın kuruluşlarımızla bir koordinasyon toplantısı yapacağız ve gelen projeleri Bakanımıza ve Milletvekillerimize sunacağız. Bu koordinasyon toplantısını önemsiyoruz” diye konuştu.

“Kongre Süreci Başlıyor”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kasım ayı itibariyle kongre sürecinin de başlayacağını belirterek, “ Kongrelerimizle birlikte daha güçlü bir parti olacağız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız