Okan Yanmaz Meral Akşener’in Sağ Kolu Gibi

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Genel Başkan adayı Meral Akşener, olağanüstü kongre sürecine girmiş olan partisinin en güçlü adayı olarak yaptığı ziyaretlere bir yenisini ekledi.

Okan Yanmaz Meral Akşener’in Sağ Kolu Gibi
29.05.2016 - 13:40
4540

 

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Genel Başkan adayı Meral Akşener, olağanüstü kongre sürecine girmiş olan partisinin en güçlü adayı olarak yaptığı ziyaretlere bir yenisini ekledi.

 

 

Akşener, kongreye yönelik çalışmaları kapsamında Bolu’da halka ve partililere seslendi. Saat 17.00’de Bolu meydanında bir miting düzenleyen Akşener’in mitingine katılımın oldukça yüksek olduğu dikkatleri çekerken, Akşener mitingde yaptığı konuşmada, ‘’iktidara daha emin adımlarla yürüyoruz’’ dedi.

 

 

Miting konuşması boyunca partisinin kurultay delegelerine özel bir önem atfeden Meral Akşener, özellikle üst kurul delegelerine cesaretlerinden ötürü teşekkür ederek, ‘’Üst kurul delegelerimiz, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte çok önemli bir misyonu yerine getirmektedirler. Hem üst kurul delegelerimize, hem de desteğini bizden esirgemeyen il ve ilçe teşkilatlarımız ile kadın kollarımıza, bunun yanı sıra her daim yanımızda olduklarını bize hissettiren teşkilatlarımız dışındaki ülkücü kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum, Allah onlardan razı olsun’’ açıklamasını yaptı.

 

 

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’i Bolu’daki büyük mitingde destekleyen, Bolu’ya girişinden itibaren kendisini karşılayan ve her an yanında bulunan isimlerden biri de Akçakocalı siyasetçi Okan Yanmaz’dı.

 

 

Akşener’in genel başkan adaylığını açıkladığı ilk dakikadan itibaren kendisine destek olan, o günden beri yapılan her türlü etkinlikte, zaman ve mekân farkı gözetmeksizin Akşener’in yanında bulunan Okan Yanmaz, Bolu’daki mitingde de Akşener’in ilgi gösterdiği isim olarak öne çıktı.

 

 

Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, miting öncesinde Meral Akşener’le Gölcük’te konakladığı otelin lobisinde uzun uzun sohbet ettiler. Ayrıca Okan Yanmaz Düzce’nin üst kurul delegelerini de yanında getirerek Akşener’le kongre sürecine yönelik bilgi alış verişinde bulundular. Ayrıca üst kurul delegeleri ve Yanmaz ailesi Meral Akşener’le hatıra fotoğrafları da çektirdiler.

 

 

Meral Akşener’in bugüne kadar 26 ilde yaptığı toplantı ve mitinglerinde kendisini yalnız bırakmayan, her etkinliğinde mutlaka yer alan Okan Yanmaz, bu sadakati ile Meral Akşener’in sağ kolu gibi hareket ederken, bugüne kadar verdiği desteği bundan sonra da esirgemeden vereceğini ifade ediyor.

 

 

MHP’nin Akçakoca belediye başkan adayı olan Okan Yanmaz’ın Meral Akşener’e verdiği destekler parti kamuoyu tarafından açıkça dillendirilirken, Meral Akşener’in kongre sonucunda MHP genel başkanı olması durumunda, Akçakocalı siyasetçi Okan Yanmaz’ın parti içindeki yıldızının daha da parlayacağı ve genel merkezin imkân ve imtiyazlarından daha çok faydalanacağı da partili arkadaşları tarafından ifade ediliyor. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • nh
    nh
    3.04.2021 18:41

    2019 secımlerıne bagımsız aday olarak gırmeye hazırlan okan bey

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız