Çakır ve Korkmazın ismi anons edilmedi

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün Düzce’ye gelmesi sırasındaki protokol düzeni Düzce eski milletvekillerini üzdü.

 Çakır ve Korkmazın ismi anons edilmedi
15.04.2016 - 19:24
3050

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün Düzce’ye gelmesi sırasındaki protokol düzeni Düzce eski milletvekillerini üzdü.

 

Davutoğlu ile birlikte Düzce’ye gelen Bakanlar ve diğer konukların ismi sayılırken, eski milletvekili Fahri Çakır telaffuz edildi ancak 2 vekil ismi söylenmedi.

 

24. dönem Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz ve Osman Çakır da Başbakan’ı dinlemek için alandaydı. Ancak iki vekil de protokolde değil halkın arasında yer aldılar.

 

Yaşanan bu olaya sosyal paylaşım sitesinde yer veren İbrahim Korkmaz biraz sitemde bulunurken, Fahri Çakır’ın isminin sayıldığı ancak alanda olmalarına rağmen eski 2 vekilin unutulması kafalarda bir çok soru işaretini doğmasına neden oldu.

 

 

Korkmaz Facebook paylaşımında, “Sayın Başbakanımızı dinliyoruz. Eski Vekillerin A protokolünde yeri yokmuş onu öğrendik bugün.Biz de halkımızın arasında ve son derece mutluyuz elhamdülillah.” İfadelerini kullandı.

 

ÇAKIR'DAN İL YÖNETİMİNE SİTEM

 

Osman Çakır ise yaptığı paylaşımda, il yönetiminin dışlayıcı bir politika izlediğini ima ederek seçim sürecinde de benzer uygulamalarala karşı karşıya kaldıklarını söyledi...

 

 

AKÇA PROTOKOLDE YER ALDI

 

Toplu Açılış Töreninde yer alan  AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça ise, açılış programını Başbakan Davutoğlu’nun hemen ardında protokolle birlikte izledi. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  Beter olun. Düzceye kavgadan başka ne verdiniz de bir de sayın Davutoğlu'nun yanında oturmak için protokolde koltuk kapmaya çalışıyorsunuz.

 • AK Partili
  AK Partili
  3.04.2021 18:41

  Kişisel ihtiraslarınız ve kayıkçı kavganız yüzünden Düzce'ye tam 4 yıl kaybettirdiniz.

 • Lözman
  Lözman
  3.04.2021 18:41

  Siyaset böyle birşey görevdeyken adam gibi hareket etmessen o hırsız şu yalancı bu ırz düşmanı diye millete iftira atarsan kendi partiline küfredip altını oymaya çalışırsan hep hesap peşinde koşup arkadaşını dostunu akrabanı arkadan vurursan hatta seçimlerde kendi partinin ve liderinin arkasından konuşursan şansına geldiğin o mevkiden düştüğün zaman bunların başına geleceğini bilmeliydin bu partiye öyle kötülükler yaptınki Ak partinin hafızası artık seni hatırlamak istemiyor

 • Reis-i Cumhur
  Reis-i Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Düzce il yönetiminin takınmış olduğu yanlış tutum Düzce'ye oy kaybettirir. Recep Tayyip Erdoğan için Allah'ın bütün sıfatlarını üzerinde bulunduran bir kişi diye yaklaşımının hiç bir elle tutulur tarafı olmamasına rağmen yeniden milletvekili seçilmesi ne kadar adil? Düzce il başkanı Hikmet Keskin'in partiden uzaklaştırıcı tutumlarının politikalarının doğru bir yönü olabilir mi? "Herkes Audi'yi çeksin ben Passat mı çekeyim?" sözünü telaffuz eden Düzce belediye başkanı Mehmet Keleş'in halkın istek ve düşüncelerini anlayabilmesi, idrak edebilmesi, uygulayabilmesi ne kadar beklenebilir ki? Düzce gibi büyük bir il'den 2 milletvekilinin aynı mahalleden olması (Faruk Özlü- Fevai Arslan) Düzce'nin gelişimine nasıl etki edebilir? Düzce'de Ak Parti oy kaybına yol açacak yanlış tutum içerisinde, önümüzdeki belediye seçimlerinde başta Akçakoca belediyesi olmak üzere diğer belediyelerde sıkıntı yaşanacağı; bazı belediyeleri kaybedeceği aşikâr. Düzce Belediyesi de belediye seçimlerinde gözle görülür düzeyde oy kaybına uğrayacaktır, yanlış siyaset, yanlış tutum ve yanlış kişilerin yükselmesinden dolayı. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız