Ak Parti kadın kollarından 8 Mart açıklaması

Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı.

Ak Parti kadın kollarından 8 Mart açıklaması
8.03.2016 - 14:28
1321

 

Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı.

 

Çalışkan’ın yaptığı açıklama şu şekilde

Kadınlarımızın özgürlük ve eşitlik için kutlanan, manevi olarak anlamlı ve önemli bir gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, günümüzde ne yazık ki artan kadına yönelik şiddet olaylarının gölgesinde kutluyoruz.

 

8 Mart sadece kadınlarımızı anmak, kutlamak, övgüler yağdırmak değil, kadın hakları, kadın erkek eşitsizliği, kadına şiddet gibi konularında tartışıldığı gündeme gelmesi kadınlarımıza daha çok değer vermemizi sağlar.

 

Bilindiği üzere eski tarihlere bakıldığında kadına verilen değer daha az denilecek derecedeydi. Son 14 yıldır kadınlara verilen hak ve özgürlükler gittikçe artarak büyümektedir. Dünya’da çeşitli etkinlikler ile de bu konuda yol alınmaktadır.

 

Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımızın toplum içerisinde daha etkin ve daha güçlü olabilmesi için yapılan bütün çalışmalara Ak Parti olarak destek veriyoruz. Her fırsatta Ak Parti kadın kolları olarak bu yolda mağdur bayanlarımıza destek vererek yanlarında olduğumuzu hatırlatıyoruz.

 

Kadınlarımıza bu yönde yapılacak tüm çalışmalara bugüne kadar destek olduğumuz gibi, bundan sonra da tüm imkânlarımızla yanlarında olacağımıza söz veriyoruz.

 

Saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve huzurlu bir gelecek temenni ediyorum. Kadınlarımızın bu manalı ve özel gününü yürekten kutlarım.

 

                                                                        Ak Parti Kadın Kolları Başkanı

                                                                                     Meral Çalışkan  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız