CHPden yerel basına kahvaltı

TURAN GÜLER: ÇALIŞAMAYAN GAZETECİLER DE ÇALIŞMAYA DÖNSÜNLER

 CHPden yerel basına kahvaltı
13.01.2016 - 08:24
2280

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca ilçe başkanlığı tarafından 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle yerel basın mensuplarına kahvaltı verildi.

 

Saat 10.00'da Esentepe Altyazı Kafe'de verilen kahvaltıya yerel medya çalışanları katılırken, ev sahipliğini CHP İlçe Başkanı Turan Güler'in yaptığı ağırlamaya CHP ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri katıldı.

 

Yerel medya mensuplarıyla birlikte yapılan kahvaltı sonunda kısa bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Turan Güler şunları söyledi:

 

 

''Partimizin kadın ve gençlik kolları ile İlçe ve İl örgütlerimizi oluşturduk. Bugün burada kurulan yeni organlarımızın bir araya gelerek istişare etmesi için bir kahvaltı düzenledik.

 

Aynı zamanda ilçe örgütü olarak basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutlamak maksadıyla bu kahvaltıya ilçemizin basın çalışanlarını davet ettik.

 

 

CHP olarak 18 Ocak'tan itibaren çalışmalarımıza start vereceğiz. Gerek ülke ve yerel gündemlerle ilgili olarak, gerekse de parti çalışmalarımızla ilgili önümüzdeki günlerde çeşitli açıklamalar yapacağız. Bir kez daha basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutlar mesleklerinde başarılar diliyorum. İnşallah özgürlükleri kısıtlandığı için çalışamayan gazeteciler de kısa zamanda çalışmaya dönerler. Teşekkür ederim. ''

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız