CUMAYERİ TEŞKİLATI YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, dur durak bilmeden, yakın zamanda seçim varmış gibi yaptığı saha çalışmalarıyla göze çarpıyor. MHP'de seçim kazanmanın verdiği rehavet, İYİ Parti ve DEVA Partisi teşkilatlarının faal olmaması, sahada tek çalışan partinin Keleş ve ekibiyle AK Parti olduğunu gösteriyor.

CUMAYERİ TEŞKİLATI YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ  ÇALIŞIYOR
22.06.2021 - 21:16
Güncelleme 22.06.2021 - 21:21
Özel Haber
1948

Son genel seçimlerde AK Parti'nin kaybettiği ilçelerden biri olan Cumayeri'nde AK Parti İlçe Teşkilatı saha çalışmalarıyla göz dolduruyor. İlçe Başkanı Necdet Keleş, genel merkezin hedefleri doğrultusunda  yarın seçim varmış gibi saha çalışmalarına önem verirken, diğer parti teşkilatlarının sessizliğine bakıldığında seçim kaybetmiş bir parti değil de vatandaşın içine giren ve nabzı tutan tek parti olarak göze çarpıyor.

MHP'nin adayı olarak ilçede belediye seçimini kazanan Mustafa Koloğlu, seçimi kazanır kazanmaz rozetini kenara bırakarak tüm ilçeyi kucaklayan bir hizmet anlayışı hayata geçirip hız kesmeden yatırımlarına devam ederken,  MHP, İYİ Parti ve DEVA Partisi teşkilatlarının sessiz kaldığı, sahalarda görülmediği  Cumayeri'nde tek çalışan parti AK parti olarak gözüküyor. Seçimden seçime sahaya çıkmanın siyasiler için eksi puan olduğu bilinirken, Keleş, gelecek seçim için en iyi yatırımı yapan ilçe başkanı olarak görülüyor.

İl yönetim kurul üyeleri, İl Genel Meclis üyesi, gençlik ve kadın kolları üyeleri ile, sık sık mahalle ve köy ziyaretlerinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Necdet Keleş, köylerin ve mahallelerin ihtiyaçları konusunda fikir alışverişi yapıyor , yerinde inceleyerek çözüm için çalışıyor.


Editör: N. Cingirt