Özcan'dan AK Parti milletvekiline samsak döveçli klip!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın için "Allah seni biz Bolululara bir daha Milletvekili olarak görmeyi nasip etmesin" dedi. Özcan, son günlerin moda türküsü samsak döveci klibini paylaştı.

18.04.2022 - 09:25
Haber Merkezi
3262

 

Başkan Tanju Özcan'ın seçim vaatlerinden biri olan Hisar Tepesindeki projeyi çok istemesine rağmen çalışmalar için gerekli izini alamamış akabinde ise geçtiğimiz günlerde Bolu Milletvekili Arzu Aydın ile Bolu'ya gelen Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz stadion kalıntılarının olduğu bölgede kazı çalışması yapılarak açık hava müzesi haline getirileceğini duyurmuştu.

Başkan Özcan bilindiği üzere bu projeyi milletvekili Arzu Aydın'ın engellediğini sık sık dile getirerek kendisine engel olduğunu dile getirmişti. Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz'un açıklamasından sonra stadion kalıntıları önündeki reklam panoları kaldırılsa da henüz bir kazı çalışması başlamadı.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Başkan Özcan, "Allah seni biz Bolululara bir daha Milletvekili olarak görmeyi nasip etmesin" diyerek hazırlattığı samsak döveci klibini sosyal medya hesaplarından paylaştı.


Editör: N. Cingirt