Ev sahibi Esved Sarıoğlu

HÜDAPAR ile Büyük Birlik Partisi’nin  mazeretsiz olarak  katılmadığı Akçakoca Cumhur İttifakı  ilçe başkanları AK Parti binasında bir araya geldi.

Ev sahibi Esved Sarıoğlu
18.05.2023 - 19:30
Güncelleme 18.05.2023 - 19:54
Haber Merkezi
1735
1

Esvet Sarıoğlu’nun  ev sahipliği yaptığı toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İsmail Pazvant, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Arif Işık ,Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı İsmail Aydın ile, 100 bin imzayı bulamadığı için Cumhurbaşkanı adayı olamayan  ve Doğu Perinçek’in Vatan Partisi İlçe Başkanı Serap Naz Başar’da katıldı.

Toplantıdan sonra açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Esved Sarıoğlu, “ Milletimizin takdiri ile sandıktan çıkan sonuçlar başımızın üstündedir. Cumhurbaşkanımızı 2. turda yine açık ara  seçmek için Özgür, Huzurlu ve daha Müreffeh Türkiye inşaası için Cumhur ittifakı olarak var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz”  dediler...

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Abdullah
    Abdullah
    18.05.2023 20:43

    Tmm işte Nevzatcığım, siz de PKK da hiçbir fotoğrafta eksik değil. Hatta sen de onlardan farklı değilsin. Ha Selo, ha Nevzo. Yok birbirinizden farkınız.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız