Yaşar Fil özür diledi

Seçimlere Cumhur İttifakı’nın içinde yer oy pusulasıyla giren  Yeniden Refah Partisi’nin Düzce’deki seçim arabasında, kadın Milletvekili Adayı Çiğdem Kulalı Seçkin’in fotoğrafı karartılarak vermesinin yankıları sürüyor. SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı Yaşar Fil şunları söyledi:

Yaşar Fil özür diledi
2.05.2023 - 10:46
Haber Merkezi
1471
1

Büyük tepkilere neden olan gelişmeyle  ilgili olarak Yeniden Refah Partisi Akçakoca ilçe eski başkanı ve SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı Yaşar Fil şunları söyledi:

”Son günlerde gerek sosyal medyada, gerek ulusal yayın yapan bir TV kanalında haber olarak yayınlanan, Yeniden Refah Partisi Düzce Milletveki Adaylarının tanıtım resimlerinin bulunduğu seçim aracındaki 2. sıra milletvekili adayımız Çiğdem Kulalı Seçkin hanıfendinin gölge resim olarak kullanılması, Genel Başkanımız ve Genel Merkez yetkililerinin bilgisi dahilinde bir seçim çalışması değildir.

GENEL MERKEZİN HABERİ YOK

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya başkanlığının tasarrufunda yapılmış bir seçim aracı, taraflı tarafsız tüm vatandaşlarımız tarafından tepkiye sebep olmuştur. Buradan tekrar belirtiyorum, bu çalışmadan Genel Başkanımız ve Genel Merkez sorumlu değildir.

KADINI GÖLGE OLARAK GÖRMEK KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR

21.Yüzyılda kadınlarımızı gölge halinde görmek kimsenin hakkı değil, haddine de değildir. Düzce teşkilatımızın yapmış olduğu hata üzerine kamuoyundan özür diliyoruz.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • veysel saka
    veysel saka
    6.05.2023 12:58

    tamda kadına karşı zihniyetinizi gösteriyor iğrenc bir anlayış istanbul sözleşmesine karşı cıkarsınız 5284 nolu kadınları koruyan kanuna zaten karşısınız birde 21 yıllık akp iktidarının yaptığı kirlenmişliğine evet diyerek cumhur ittifakına girmeniz ise siyasal harakiri sizi gidi kadın düşmanlları sizi..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız