Millet İttifakı Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı

Pazar günü seçim gezisi düzenleyen Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterildi

Millet İttifakı Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı
1.05.2023 - 10:05
Güncelleme 1.05.2023 - 10:25
Haber Merkezi
1920
3

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan, millet ittifakını oluşturan partilerin il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı. Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterildi. Seçim çalışmaları yapan Milletvekili Adayları gittikleri yerlerde alkışlarla karşılandı.

HALK BİZİ İSTİYOR, BUNU GÖRÜYORUZ

Millet İttifakının Akçakoca programı kanaat önderleri ile yapılan kahvaltı ile başladı. Ardından Milletvekili adayları ve partililer şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim çalışmaları ‘Yukarı Mahalle Yöresel Pazaryeri’ ziyareti ile devam etti. Ayrıca, Ayazlı mahallesi muhtarlık hizmet binası ve Akkaya köyü kahvehane ziyaretleri de yapıldı. Milletvekili adaylarına gittikleri her yerde büyük teveccüh gösterildi. Halkla kucaklaşmaya devam ettiklerini belirten Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, ‘Halk bizi istiyor, bunu görüyoruz. Biz herkesle seçimde buluşacağız’ dedi.

Düzce’deki insanların sıkıntılar karşısında çare beklediklerini ifade eden Talih Özcan, ‘Biz her şeyimizi, programımızı, geldiğimizde hangi konuda neyi yapacağız, sağlıkta, tarımda, sosyal hayatta neyi yapacağız bütün bunların hepsi bizim ortak mutabakat metninde var.

Biz, İşvereni karşısında kendisini güvencesiz, kimsesiz hisseden çalışanlarımızın yanında olacağız; yaşamın her alanında örgütlülüğün önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Tarlalarıyla baş başa bırakılan, borçlandırılan, ürününe hak ettiği değeri verilmeyen çiftçimizin kimsesizliğini gidereceğiz; çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız.

Özetle her kim kendisini mevcut siyasi iktidarın uygulamalarının sonucu olarak yalnız, çaresiz ve kimsesiz hissediyorsa hak, hukuk ve adalet ilkeleri çerçevesinde yanlarında olacağız.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Yurttaş
  Yurttaş
  1.05.2023 23:39

  Yüzlere bakan arkadaş, yüzlüklere çok bakmış herhalde.....

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  1.05.2023 12:24

  Gezsinler deniz havası iyi gelir. İki hafta sonra yüzlerini göreceğiz.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  1.05.2023 12:24

  Gezsinler deniz havası iyi gelir. İki hafta sonra yüzlerini göreceğiz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız