Millet İttifakı Akçakoca'da bir araya geldi...

CHP Akçakoca ilçe teşkilatı, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Deva Partisi İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek Akçakoca için yapacaklarını konuştu.

Millet İttifakı Akçakoca'da bir araya geldi...
24.01.2023 - 07:26
Haber Merkezi
1564
2

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Mayıs’ı seçim tarihi belirlemesinden sonra partiler harekete geçti. Seçim çalışmalarının ve stratejilerin konuşulduğu bu günlerde, Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe teşkilatı sahaya indi. CHP Akçakoca teşkilatı, ittifak ortakları; İYİ Parti, DEVA Partisi ve Saadet Partisi ilçe başkanlıklarına ziyarette bulundu.

Siyaset ve ittifak ortaklığının gerekliliklerinin değil, kardeşliğin ve hoş sohbetin ön plana çıktığı ziyaretlerde yaklaşan genel seçimler ile ilgili ortak kararlar alındı. Akçakoca’da genel seçimler öncesi beraber hareket etme kararı alan; CHP, İYİ Parti, DEVA Partisi ve Saadet Partisi siyasi rakiplerine adeta göz dağı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca Teşkilatından şu açıklama yapıldı:

”Bizleri dostça, kardeşçe ağırlayan sevgili parti başkanlarına ve yönetim kurullarına teşekkür ediyoruz. Yaklaşan seçimlerde ülkemiz için birlik olarak elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”


Editör: N. Cingirt